Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Wto 9 Mar - 21:29


Recap: 1:30 - 2:20

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:08, w całości zmieniany 1 raz
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Wto 9 Mar - 21:45
Tego chyba nikt inny nie mógł wystawić jak [You must be registered and logged in to see this link.]
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Wto 9 Mar - 21:55
Mega muza, dzięki [You must be registered and logged in to see this link.] za wsytawienie. Na początku wydawał mi zbyt ciężko przyswajalny i przekombinowany, ale po kilku przesłuchaniach się przekonałem i słucham regularnie (od piątku, szaleństwo). Tak czy inaczej porządny wybór.
avatar
Gość
Gość

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Wto 9 Mar - 21:58
Jasiu jak nic
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Sro 10 Mar - 11:42
Rly?

Też stawiam na [You must be registered and logged in to see this link.]. Piosenka na pewno do odsłuchania, za pierwszym razem wydała mi się chaotyczna, takie "Los Ageless" dużo bardziej strawne w odbiorze było. No ale zobaczymy, może się z czasem bardziej przekonam.

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Sro 10 Mar - 18:02
Co jak co ale znamy się Janem od 38 edycji Konkursu Piosenki ESCforum, ja debiutowałem dwie edycje przed nim, mimo że nasze gusta ewoluowały na przestrzeni czasu (no u mnie to tak trochę xd) to nie ma opcji żeby to była jego piosenka, nawet jeśli próbowałby nas wszystkich zaskoczyć to myślę że nie w takim kierunku. Obstawiam także [You must be registered and logged in to see this link.] bo żadna inna propozycja póki co do niego aż tak nie pasuje a jestem raczej pewny że już się zdążył zgłosić Chochlik Chociaż z drugiej strony fajnie byłoby się mylić/zaskoczyć i może np. będzie to [You must be registered and logged in to see this link.] ?
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Czw 11 Mar - 10:28
Wilk napisał:Chociaż z drugiej strony fajnie byłoby się mylić/zaskoczyć i może np. będzie to [You must be registered and logged in to see this link.] ?

Pójdę tą samą drogą, w poprzedniej ukrytej moim największym pewniakiem był utwór Virile, gdzie przewidywałem Cryo, a wystawił to [You must be registered and logged in to see this link.] więc tym razem liczę na powtórkę z rozrywki Szeroki uśmiech Typ na [You must be registered and logged in to see this link.] również miałby tu ręce i nogi

Wilk lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Sob 20 Mar - 17:21
Zdecydowanie bardziej odważnie niż przy jej pierwszym udziale (w 100'KP). Wystawiającego ją wtedy Przemka raczej nie podejrzewałbym o sprawienie, że Święta Wincetna wróciła. Kto zatem...? A może w końcu [You must be registered and logged in to see this link.]. Lubi tego typu dziwadła, a to ogromnie intrygnująca propozycja.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Sob 20 Mar - 18:43
nie potrafię stwierdzić, czy ta piosenka mi się podoba czy też nie, specyficzny wybór - myślę, że może to być [You must be registered and logged in to see this link.], on lubi wystawiać takie nieoczywiste piosenki.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Pią 21 Maj - 14:32
Zachęcam do odsłuchu albumu Daddy's Home, który miał premierę tydzień temu. Szeroki uśmiech

"So I went to the park just to watch the little children
The mothers saw my heels and they said I wasn't welcome"
Sponsored content

IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain Empty Re: IRLANDIA: St. Vincent - Pay Your Way In Pain

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach