Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Wto 9 Mar - 21:31


Recap: 1:40 - 2:30

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 0:31, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gość
Gość

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Wto 9 Mar - 22:00
Hawk/Rahei
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Wto 9 Mar - 22:20
Oooo, znam tę piosenkę, nawet lubię i czasami do niej wracam. Oczywiście gitarowe brzmienia, pierwsze skojarzenia to @hawk / [You must be registered and logged in to see this link.]. Do tej dwójki dorzuciłbym [You must be registered and logged in to see this link.], który też lubi rockiem czasami lubił zarzucić od czasu do czasu, a piosenka też bardziej w jego stylu niż poprzedniej dwójki.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Sro 10 Mar - 18:36
Śmierdzi mi tu na odległość próbą robienia nas w bambuko przez [You must be registered and logged in to see this link.] XD bardzo nieładnie kochana. A ogólnie po tym jak przesłuchałem pierwszy raz ten song to miałem w planach przypisać go do powracającego [You must be registered and logged in to see this link.]
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Pią 19 Mar - 16:47
To jest dobrej jakości propozycja na dodatek o złożonej konstrukcji, na pierwszy odsłuch jest tu rockowo, ale wyczuwa się też dance i funk. Dla mnie jest to zupełna nowość, a za wszelkie objawienia w pdf obwiniam zazwyczaj [You must be registered and logged in to see this link.] Szeroki uśmiech może w tej edycji postanowił nas nieco oszukać i wystawił taką nieoczywista piosenkę.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Sob 20 Mar - 15:41
Postawiłbym na ten sam zestaw, co w przypadku Nothing But Thieves, jednak obok [You must be registered and logged in to see this link.] bardzie pasuje mi duo [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.].
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Sob 20 Mar - 16:46
[You must be registered and logged in to see this link.] to pierwsza myśl, ale do utworu "Time" pasuje mi on zdecydowanie bardziej. Przy "Tajfunie" stawiam [You must be registered and logged in to see this link.]. Prezentował dość szerokie spektrum gatunków, ale przeważnie jego męskie głosy bardziej zapamiętywałem. Ten utwór zdecydowanie należy do grona charakterystycznych i łatwo zapamiętywalnych.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Sob 20 Mar - 19:06
[You must be registered and logged in to see this link.]? Szeroki uśmiech
Uwielbiam tą piosenkę, za każdym razem gdy pruję rano do pracy autkiem i leci w radiu to głośność na maxa Okulary
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Sob 27 Mar - 16:48
Zaje*iste do włączenia na słuchawkach o 3 w nocy i napierdalanie łbem na każdą stronę w rytm melodii - polecam
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Nie 28 Mar - 0:45
Aro napisał:Oooo, znam tę piosenkę, nawet lubię i czasami do niej wracam. Oczywiście gitarowe brzmienia, pierwsze skojarzenia to @hawk / [You must be registered and logged in to see this link.]. Do tej dwójki dorzuciłbym [You must be registered and logged in to see this link.], który też lubi rockiem czasami lubił zarzucić od czasu do czasu, a piosenka też bardziej w jego stylu niż poprzedniej dwójki.

Znowu to samo, czułem co się święci 😂😂przy Hurtsach też było, że to mój song 😂
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Nie 28 Mar - 22:43
Daniell napisał:
Aro napisał:Oooo, znam tę piosenkę, nawet lubię i czasami do niej wracam. Oczywiście gitarowe brzmienia, pierwsze skojarzenia to @hawk / [You must be registered and logged in to see this link.]. Do tej dwójki dorzuciłbym [You must be registered and logged in to see this link.], który też lubi rockiem czasami lubił zarzucić od czasu do czasu, a piosenka też bardziej w jego stylu niż poprzedniej dwójki.

Znowu to samo, czułem co się święci 😂😂przy Hurtsach też było, że to mój song 😂


Hihihi kc Serce Przyznam bez bicia, że po czasie uświadomiłem jak to wygląda. Ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że gdybym naprawdę nie wiedział kto stoi za Tajfunem/Głosami to i tak bym strzelałam w Ciebie, bo jakoś te piosenki (choć różne) to pasują do historii twoich wyborów Szeroki uśmiech

Well, no tym razem misja bycia incognito nie do końca wyszła, ale chyba też nie było do takie oczywiste i pewne.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Czw 1 Kwi - 23:07
Wilk napisał:Śmierdzi mi tu na odległość próbą robienia nas w bambuko przez [You must be registered and logged in to see this link.] XD bardzo nieładnie kochana.
Niczego nie byłem tak pewny w tej edycji jak manipulacji na podobnym poziomie jak z Hurts i "Voices" abstrahując od typów po prostu konstrukcja i długość posta Aro z poprzedniej anonimowej a teraźniejszej była na tyle do siebie zbliżona że od razu wyczułem kolejną próbę wyprowadzenia ludzi w pole xd Już nie wspominając o bardzo podobnym klimacie obu piosenek. Tak w ogóle "Voices" zajęło wtedy minimalnie gorsze miejsce ale o wiele bardziej mi się podobało niż "Typhoons"

Będziesz na świeczniku w kolejnej anonimówce kochana, nie ma innej opcji :*
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Sro 16 Cze - 18:17
Piosenka pojawiła się w trailerze gry F1 2021. hoot

Aro lubi ten post

Sponsored content

MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons Empty Re: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach