Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

FRANCJA: maye - Tú Empty FRANCJA: maye - Tú

Wto 9 Mar - 21:35


Recap: 1:56 - 2:46

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:08, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gość
Gość

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Wto 9 Mar - 21:59
Fajne, może Darka?
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Sro 10 Mar - 18:24
To jest typowy [You must be registered and logged in to see this link.] aczkolwiek nie będę zaskoczony jeśli będzie to też [You must be registered and logged in to see this link.]
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Czw 11 Mar - 10:30
Mi się [You must be registered and logged in to see this link.] kojarzy z Hiszpanią ale brakuje w piosence mocniejszego akcentu a jego zgłoszenia zazwyczaj mają coś co bez trudu idzie zapamiętać, myśłę, że [You must be registered and logged in to see this link.] lubi takie bosanowy więc może on, jeśli skusił się na udział.

Fenistil lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Sob 20 Mar - 12:06
Tu piosenka co do której mam dość mocny typ. [You must be registered and logged in to see this link.] nie jest jedyną osobą, która zdaje się mieć romans z Ameryką Południową, ale to on mi najbardziej pasuje do tego klimatu wenezuelskiej telenoweli. Ostatnio zerwał trochę z łatką wystawiania wyłącznie spokojnych utworów, ale ten mglisty kawałek to musi być jego sprawka! Jedyne co mi nie daje spokoju to teledysk, który już tak mi do vestmanna wcale nie pasuje. Czuję się błogo słuchając "Tú", piękna uspokajająca muzyka. Liczę na finał!
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Sob 20 Mar - 17:08
No nie będę silił się na oryginalność - haj [You must be registered and logged in to see this link.]. Nie dość, że piosenka baaaaardzo w stylu opiekuna Kazachstanu, to wybór z amerykańskiej (poprzednia seria) też w jakiś tam sposób naprowadza na ten trop. Ktokolwiek by to nie był - bardzo fajny song, przyjemnie się słuchało.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Sob 20 Mar - 18:58
O tak, [You must be registered and logged in to see this link.] to mój pierwszy typ, drugi to [You must be registered and logged in to see this link.] (ze względu na język inny niż angielski). Całość przyjemna i odprężająca Ulga

Yngwie / admin and Liver lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Sob 20 Mar - 19:14
Chyba nie będę tu zbyt oryginalny bo ja też widzę w tym rękę [You must be registered and logged in to see this link.] - klimatyczny, spokojny kawałek, ale nie pozbawiony charakteru.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Nie 28 Mar - 16:57
Nie wiem czy jakikolwiek inny temat w tej edycji był tak monotematyczny pod względem obstawień a jednocześnie w którym wszystkie typowania zostały totalnie chybione, wydaje mi się że nie. XD Z tego powodu mam małą satysfakcję, a [You must be registered and logged in to see this link.] chyba miał jeszcze większy ubaw niż ja z całej tej sytuacji. XD

Dzięki za te wszystkie miłe komentarze. Niestety nie przełożyło się to na awans do finału, niby dopiero drugi mój fail w tej serii, ale drugi równie rozczarowujący co w premierowej edycji, bo tak się stało że w semi poleciały obie piosenki, na których zaprezentowaniu zależało mi najbardziej i które są dla mnie najcenniejsze. 😥 Przykro, że tak się stało ale, jeśli choć jednej osobie utkwi w pamięci ten numer to i tak uznaję, że było warto.

Aro, vestmann and Fenistil lubią ten post

Sponsored content

FRANCJA: maye - Tú Empty Re: FRANCJA: maye - Tú

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach