Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty WŁOCHY: Griff - Black Hole

Sro 10 Mar - 21:30


Recap: 1:35 - 2:25

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:06, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Czw 11 Mar - 18:03
Mogę tą propozycję określić jako bardzo melodyjną bo po pierwszym odsłuchu miałem apetyt na replay a takie doznania w konkursie często mi serwuje [You must be registered and logged in to see this link.]  (tak, znowu Ty, wychodzę z założenia że jesteś na tyle uniwersalny że pasujesz mi prawie wszędzie) [You must be registered and logged in to see this image.] Za muzyczny ogół to jednak bardziej bym kierował się tu ku [You must be registered and logged in to see this link.] Prawdopodobne też jest że może to być jakieś mniejsze lub większe zaskoczenie w postaci np. [You must be registered and logged in to see this link.] ?
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Pią 19 Mar - 16:00
mmm fajna nuta, uwielbiam taki nieoczywisty pop, dark pop czy jakkolwiek to tam nazywają, fajny tekst melodramatyczny coś w stylu ostatniego albumu Lorde Szeroki uśmiech nie mam pojęcia kto mógłby to zaserwować, chociaż obstawałbym za [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.]

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Sob 20 Mar - 15:23
Wilk napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

Yngwie napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

To miłe, bo muza moim zdaniem bardzo quality, szukałbym autora tego zgłoszenia gdzieś w gronie ludzi ceniących sobie spokojniejsze klimaty, nad tym typem siedziałem chyba najdłużej a nie wymyśliłem dosłownie nic, ignorując wniosek z pierwszej części zdania postawię na [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.], którzy jednak mają skłonności do małych szaleństw Zabawny
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Sob 20 Mar - 16:55
Indie popowa muziczka, jedna z wielu w tej edycji. Nie ułatwia to zadania w odkryciu wstawiającego. Idąc tropem delikatnego wokalu stawiam, że to właśnie tutaj kryje się [You must be registered and logged in to see this link.]! Nie wykluczam innych możliwości, ale niech będzie, że to on.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Sob 20 Mar - 18:59
Podobny przypadek jak Daya - porządna muza, ale bardzo uniwersalna i mająca dużo pretendentów do jej wystawienia. [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] to tylko jedni z wielu kandydatów, ale żeby nie wymieć połowy aktywnym uczestników to obstawiam tę czwórkę.
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Pią 26 Mar - 2:49
Artystki nie znałam do czasu tej edycji - automatycznie musiałam ją dodać do mojej playlisty. Obrzydliwie dobry BANGER [You must be registered and logged in to see this image.]

Yngwie / admin and Dastame lubią ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Sob 27 Mar - 16:26
Znam Griff od "Forgive Myself" - też świetny utwór, natomiast "Black Hole" jest jeszcze lepsze i nie mogę się tego nasłuchać i napatrzeć
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Pią 2 Kwi - 15:32
Tyle postów, tyle nicków i nie przewinąłem się ani razu co mnie trochę zaskoczyło bo spodziewałem się że zostanę rozpoznany dość łatwo i szybko. Miałem wrażenie że to typowy kawałek w moim stylu a zamiast tego moimi songami miały niby być te które wystawili syguu, Dastame, Hawk, Łosoś i Cryo Zabawny  Osobiście jest to moja ulubiona produkcja brytyjska (i nie tylko) którą wystawiłem jak dotąd w PdF. Przy najmocniejszej edycji 7 miejsce jest super wyróżnieniem, dziękuję wszystkim za wsparcie punktowe dla Griff. Dziewczyna jest mega utalentowana, dla sympatyków "Black Hole" polecam trzy boskie wykonania live poniżej.





Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Sro 12 Maj - 16:00
Griff - Black Hole - :sitaly: Italy :sitaly: - LIVE - Grand Final - 37. PDF

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Sro 12 Maj - 19:01
Sztos występ. A tutaj :unitedkingdom: PdF 29 wręcza nagrodę Rising Star dla :italy: PdF 37.



Jedna po PdF wylądowała na Oscarach, druga na BRITSach a podziękowań dla mnie brak...

Yngwie / admin and Batiooo lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Czw 13 Maj - 12:19
Genialna <3

Wilk lubi ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 263
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Czw 13 Maj - 16:47
Pdf trampoliną do sukcesu a Wilk niczem Philip Kirkorov! ;D

Wilk lubi ten post

Sponsored content

WŁOCHY: Griff - Black Hole Empty Re: WŁOCHY: Griff - Black Hole

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach