Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Czw 11 Mar - 21:41


Recap: BRAK PODANEGO FRAGMENTU !!

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:09, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty Re: NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Nie 14 Mar - 11:18
Wyczuwam tutaj tak jakoś [You must be registered and logged in to see this link.] nawet nie mam pomysłu na kogoś innego... Do samego utworu mam dość neutralne podejście pod tytułem ani nie ziębi ani nie grzeje, są utwory które przekonują mnie o wiele bardziej ale są też takie które mi podchodzą o wiele mniej.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty Re: NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Pią 19 Mar - 16:07
Utwór przyjemny w odbiorze, lekko radiowy, ale wciąż w stylu Doatana, w sumie tak jak napisał Wilk ani nie ziębi, ani nie grzeje, jakby brakowało nieco wyrazistości. Mimo wszystko wybór ok i znów ciężko stwierdzić kto?! może [You must be registered and logged in to see this link.].

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
Gość
Gość

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty Re: NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Pią 19 Mar - 20:10
To brzmi na sprawke [You must be registered and logged in to see this link.]
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty Re: NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Pią 19 Mar - 22:33
Ok, ruszam ze zgadywaniem.
Zacznę od występu co do którego mam dość solidną teorię. Dotan jest w Polsce ostatnio bardzo znany dzięki stacjom radiowym i mam podejrzenie, że w tym dość bezpiecznym kierunku mógł pójść któryś z @debiutantów. Brak podanego recapu również może sugerować, że ktoś dopiero zaczyna i jeszcze nie zdążył ogarnąć wszystkiego. Mam nadzieję, że moja teoria się sprawdzi.
Sam Dotan niespecjalnie mnie porwał swoją twórczością. Nie inaczej jest z tym utworem. Nie wyłączę, gdy już leci, ale niespecjalnie czymkolwiek to zaskakuje. Niemniej jest to dość wyraziste entry, więc jest szansa na finał.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty Re: NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Sob 20 Mar - 15:58
Dawid napisał:Brak podanego recapu również może sugerować, że
że też wcześniej nie zwróciłem na to uwagi Szeroki uśmiech

Dawid napisał:Dotan jest w Polsce ostatnio bardzo znany dzięki stacjom radiowym i mam podejrzenie, że w tym dość bezpiecznym kierunku mógł pójść któryś z @debiutantów.

Znany jest te stałym bywalcom eurosongs, gdyż podobno był tam 10 razy Szeroki uśmiech

Moim zdaniem [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.]
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty Re: NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Sob 20 Mar - 17:13
Muzycznie to totalnie [You must be registered and logged in to see this link.] vibes, ale to zbyt banalne. [You must be registered and logged in to see this link.] niby też by pasowała, ale ta sama historia, to byłby zbyt łatwe. Brak podanego recapu niby wskazuje na kogoś nowego w stawce, a tu nie mam konkretnego winnego.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty Re: NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Czw 1 Kwi - 22:14
Pisałem że największym zaskoczeniem jest dla mnie vestmann i Cryo ale trzeci w kolejności byłby Yngwie po którym też kompletnie się nie spodziewałem takiego numeru bo jak u Daniella totalnie obstawiałem męski wokal tak od Yngwie oczekiwałem kobiecego głosu... no i dodatkowo jeszcze sam pojechał delikatnie swój utwór w komentarzu xD no brawo za zmyłkę.
Sponsored content

NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way Empty Re: NIEMCY: Dotan - There Will Be A Way

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach