Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Pią 12 Mar 2021, 23:39


Recap: -

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar 2021, 00:32, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty Re: FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Nie 14 Mar 2021, 12:11
Dość dziwny ale jednocześnie odważny dobór języka w natłoku anglojęzycznych utworów. Z uwagi na to obstawiam że to piosenka jakiegoś debiutanta, tylko teraz jeszcze trzeba rozkminiać kto dołączył do konkursu... obstawiam Iker, monkeyy, Charmoiselle. Jeszcze co do utworu to ładna ballada ale może łatwo zginąć w półfinale, jest zbyt wysoki poziom edycji.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty Re: FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Sob 20 Mar 2021, 11:43
Hmmm, znowu ten brak recapu, o co chodzi?!
[You must be registered and logged in to see this link.] chyba jako jedyny był fanem preselekcyjnego utworu Ilty. Niemniej nie sądzę, aby poszedł w tak oczywistym kierunku. Utwór też zbyt mało wyrazisty wobec jego wcześniejszych konkursowych propozycji. Znów chyba pochylę się ku opcji @debiutant/powrotowiec. Przeprowadziłem rzetelną analizę, ale nie jestem w stanie dokładnie rozpisać wszystkich 27 uczestników edycji, mega zagwostka! [You must be registered and logged in to see this link.] lubił fińskie klimaty, ale chyba umarł ([*] świeć Panie nad jego duszą). Sam utwór do mojej czołówki na pewno nie zagości. Ot, poprawna balladka z której niewiele się wynosi. Db, że nie wiem kogo heytuje, hah.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty Re: FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Sob 20 Mar 2021, 16:20
A ja mam tutaj mocne [You must be registered and logged in to see this link.] vibes, która przy pierwszej okazji postanowiła opuścić gorące południe i ochłodzić klimat. Zarówno sama Ilta, jak i jej piosenka tez doskonale komponują sie z jej poprzednimi wyborami, do których nas zdążyła przyzwyczaić.

Dawid and vestmann lubią ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty Re: FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Sob 20 Mar 2021, 19:02
Tu mała zagwozdka, bo językowo pasuje mi to działki [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.] ale jednak nieco za nudne jak na ich doświadczenie.

Liver lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty Re: FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Sob 20 Mar 2021, 19:05
Jedna z moich ulubionych piosenek tego sezonu eurowizyjnego, cudo i magia na scenie. Myślę, że za tym wyborem stoi [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty Re: FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Sro 24 Mar 2021, 10:13
[You must be registered and logged in to see this link.], że faktycznie może [You must be registered and logged in to see this link.], bo do vestmanna mi to za nic nie pasuje, [You must be registered and logged in to see this link.] również nie ma nic przeciwko wystawianiu okołoeurowizyjnych artystów, rezerwowo dam, że to [You must be registered and logged in to see this link.], bo też mi pasuje taka opcja.
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty Re: FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Sob 27 Mar 2021, 16:46
Niestety piosenka mnie nie porwała, nie wiedziałam od którego momentu zacząć słuchać - dałam szansę do półtorej minuty i niestety, uwazam że są ciekawsze propozycje [You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen Empty Re: FINLANDIA: Ilta - Minne mä meen

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach