Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

MONAKO: Metronomy - Lately Empty MONAKO: Metronomy - Lately

Pią 12 Mar - 23:53


Recap: 0:49 - 1:39

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 1:08, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gość
Gość

MONAKO: Metronomy - Lately Empty Re: MONAKO: Metronomy - Lately

Nie 14 Mar - 13:10
Myślę, że Przemek albo Yngwie
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

MONAKO: Metronomy - Lately Empty Re: MONAKO: Metronomy - Lately

Nie 14 Mar - 13:25
No i uwaga bo Pana [You must be registered and logged in to see this link.] nigdzie nawet nie wspomniałem ani słowem a bardzo mi on pasuje do tego kawałka :> także spoko że znalazłem dla niego miejsce Szeroki uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

MONAKO: Metronomy - Lately Empty Re: MONAKO: Metronomy - Lately

Sob 20 Mar - 15:23
Typ kompletnie z dupy, stawiam, że to [You must be registered and logged in to see this link.] tylko dlatego, że chyba nigdzie wcześniej o nim nie wspominałem a w poprzedniej edycji zgłosił 24 piosenki Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2125
Wiek : 24

MONAKO: Metronomy - Lately Empty Re: MONAKO: Metronomy - Lately

Sob 20 Mar - 16:40
Ta piosenka wzbudza we mnie dość duży niepokój. Jest nieprzewidywalna i po prostu dziwna. Trochę przypomina mi utwory wystawiane przez @Xytrosa, ale chyba nie zdołał zmartwychwstać. Brzmi to trochę [You must be registered and logged in to see this link.]owo, ale chyba znów postawię śmiały typ i dam tutaj [You must be registered and logged in to see this link.]a. Chciał się ukryć za indie brzdąkaniem, ale pod tym kryje się nietypowa struktura co bywało już przypadłością jego propozycji.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MONAKO: Metronomy - Lately Empty Re: MONAKO: Metronomy - Lately

Sob 20 Mar - 19:03
Zacznę od tego że ten teledysk jest mocno niekomfortowy w odbiorze. Muzycznie trochę [You must be registered and logged in to see this link.], trochę [You must be registered and logged in to see this link.] i to pomiędzy nimi bym się wahał, z delikatnym wskazaniem na tego pierwszego. @Yngiwe czy nawet [You must be registered and logged in to see this link.] też nie byliby tacy niemożliwi, ale znając inne piosenki - ta dwójka pasuje gdzieś indziej.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

MONAKO: Metronomy - Lately Empty Re: MONAKO: Metronomy - Lately

Sob 20 Mar - 19:10
Hmmm takie trochę w stylu The Black Keys, kojarzy mi się jakimś cudem z [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.].
Sponsored content

MONAKO: Metronomy - Lately Empty Re: MONAKO: Metronomy - Lately

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach