Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 20 Mar - 22:42
[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:










Griff – Black Hole









Paloma Faith - Better Than This









Jetta - Losing Control









Royal Blood - Typhoons









Arlissa - Healing









Nothing But Thieves - Take This Lonely Heart









Daya - Insomnia









Lexie Liu - ALGTR










DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
09. Ayesha Erotica - La Bella Vita (43 pkt.)
10. Jullian - Buttercup (feat. Sophie Wood) (38 pkt.)
11. Quay Dash - Queen Of This Shit (32 pkt.)
12. Dr Misio - Strach XXI Wieku (26 pkt.)
13. St. Vincent - Pay Your Way In Pain (22 pkt.)

Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 50 punktów.

_______________________________________________________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:










Marie - Chewing Gum










Metronomy - Lately









Brodka - Game Change









Declan McKenna - Beautiful Faces









Colouring - Time









Dotan - There Will Be A Way









Fulminacci - Canguro









Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)











DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
09. maye - Tú (49 pkt.)
10. Kwiat Jabłoni - Buka (43 pkt.)
11. Vandroya - Why Should We Say Goodbye (38 pkt.)
12. shi offline - state of mind (25 pkt.)
13. Dawid Grzelak feat. Enchanted Hunters - Algorytm (22 pkt.)
14. Ilta - Minne mä meen (21 pkt. - DSQ)

Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 52 punkty.

_______________________________________________________________________________________________________________

Dawid and Liver lubią ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 20 Mar - 23:07
Ayesha i Quay Dash [*]
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 21 Mar - 14:14
Pół na pół wyniki. Mega, że zostały docenione art murzity, italo-muza "Kangur" czy przepiękny Declan. Szkoda natomiast, że "Tú", "Strach XXI Wieku" i St. Vincent nie zostały należycie docenione... Niemniej nie będzie brakować w finale niezłych bopów (chociażby "Guma do żucia" i Paloma Wiara - "Lepszy niż to"). Sto lat temu ostatnio był tak liczny finał, miło że Anonimowa znów podbiła frekwencję!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Mar - 0:08
WYNIKI FINAŁU 37. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]


























1. :ssweden: SZWECJA: Jetta - Losing Control - 143 pkt. (Morison)

2. :smoldova: MOŁDAWIA: Royal Blood - Typhoons - 141 pkt. (Aro)

3. :sgreece: GRECJA: Fulminacci - Canguro - 123 pkt. (syguu)

4. :sarmenia: ARMENIA: Marie - Chewing Gum - 110 pkt. (Daniell)
5. :snetherlands: HOLANDIA: Declan McKenna - Beautiful Faces - 98 pkt. (Darka)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Votów nie oddali [You must be registered and logged in to see this link.] (w półfinale) oraz [You must be registered and logged in to see this link.] (w finale).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla Morisona za czwarte personalnie, drugie w historii PdF i drugie w tej serii, drugie z rzędu zwycięstwo w konkursie! Szeroki uśmiech

Dziękuję wszystkim za udział w 37. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.]. Uśmiech

Dawid, Liver, Drover, Łosoś, Morison and Wilk lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Mar - 1:06
Chce powiedzieć, że tak dobrej serii dla mnie nie będzie już długo. 90% songów mi się podobało zostały wystawiony absolutne hiciory, które już słuchał w kółko. Szóste miejsce mojej Palomki w takiej edycji to coś cudownego cieszę się że tak się wam spodobała.

Dzia za wszystkie punkty i graty dla wszystkich <3

Aleks, Morison, Wilk and xclolka lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Mar - 16:18
Gratulacje Morison, chociaż tak jak pisałem na w2g, zwycięska piosenka raczej na miarę edycji 11-20, gdzie nie było w czym wybierać. Ogólnie jednak czołówka na dobrym poziomie.

Zgodnie z formułką posta w Wynikach, dzięki za wszystkie punkty dla mnie (przede wszystkim te większe). 2 nadprogramowe finały i ani jednego ostatniego miejsca to rezultat porównywalny do poprzedniej serii, więc git.

Aleks and Morison lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Mar - 19:37
Po pierwsze to wielkie wyrazy uznania dla Aleksa. Wczorajszy wieczorek z wynikami był naprawdę świetnie przeprowadzony i wiele pracy musiałeś w niego włożyć.

Po drugie gratulacje dla zwycięzcy. Do ostatniej chwili zastanawiałam się komu dać moje 12 punktów, także mimo tylko 8 ode mnie to Jetta skradła tą piosenkę. Piosenka już trafiła na moją playlistę i uwielbiam to w jaki stan mnie ona wprowadza. Jedna z najlepszych piosenek tej serii.

Co do moich głosów to wszystkie 3 piosenki, które zdobyły największą liczbę głosów ode mnie, skradły mi serce. Będę dalej śledzić karierę Marie, a Royal Blood od dawna już kocham. Zresztą cały finał stał na bardzo wysokim poziomie i w sumie tylko 1 piosenka mi się mniej podobała. Także naprawdę przepraszam za wszystkie 0.

A Declan? Już przed wystartowaniem tej serii wiedziałam, że w którejś edycji chcę go wuystawić. To mój ulubiony zachodni wokalista i jego obie płyty słucham bardzo często. "Beautiful Faces" to typowe darkowe granie także jestem bardzo zadowolona z tego, że mogłam wystawić tą piosenkę i ostatecznie zajęłam 5 miejsce. Dzięki za wszystkie głosy.

Aleks, Morison and Wilk lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Mar - 21:24
Jeśli mam być szczery to poziomem był to najlepszy finał w jakim brałem udział, kilka piosenek z mojego top 10 było na tyle MEGA że naprawdę przykro mi było dawać niektórym z nich mniejsze punkty gdy w innych edycjach na spokojnie otrzymałyby ode mnie 12. np. Paloma czy Fulminacci.

Piękna edycja, najbardziej emocjonująca i moim zdaniem to już powinien być obowiązkowo stały element każdej serii. Warto także zwrócić uwagę i docenić że przedstawienie wyników zostało dopracowane przez [You must be registered and logged in to see this link.] do wyższego levelu niż to było przy poprzedniej anonimówce a w szczególności to jest złoto:
Aleks napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

Największe zaskoczenie? chyba tutaj vestmann wygrywa Zabawny chociaż Cryo z Brodką też mnie mocno zszokował. Do niektórych songów w tym zwycięzcy odniosę się już w ich tematach Kiss

Gratki dla wszystkich za tak mocny poziom.

Darka, vestmann, Aleks and Morison lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Mar - 22:40
Ooooo, dziękuję za niespodziankowe drugie miejsce Serce Tym bardziej, że muzycznie była to super edycja, a finał to była katorga jeżeli chodzi o punktację, także tym większe gratki [You must be registered and logged in to see this link.] xd

Co do obstawiania - trafiłem całe 3/26 xddd Chociaż momentami za bardzo zacząłem kombinować, fakt. Zdecydowanie największy szok to Jasiek (a co za tym idzie vest).

Jasiek and Morison lubią ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Mar - 22:49
Gratulacje [You must be registered and logged in to see this link.] !
[You must be registered and logged in to see this link.] zgłosiliście najlepsze piosenki wg mnie, dziękuję wam za to
Ze swojej strony - dzięki za wszystkie punkty oddane na Queen Of This Shit!

Aleks, Morison, Wilk and xclolka lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 29 Mar - 0:52
Na wstępie ogromne gratulacje dla [You must be registered and logged in to see this link.] - song był iście wspaniały, dałem serduszko na Spotify i z pewnością często będę do niego wracał. Uśmiech

Ze swojej strony ogromnie dziękuję za czwarte z rzędu TOP 10 (w tym przypadku pierwsze w mojej KP-PdFowej historii 9. miejsce) i trzecią w tej serii wygraną w półfinale - bardzo mi miło, że song Wam się spodobał, bo mnie totalnie kupił od pierwszego wysłuchania. Może nie było to jakieś spektakularne ukrycie się, jednak okazuje się, że strategia zadziałała i nie wszyscy obczaili, że czasami najciemniej jest pod latarnią i odgadli mnie chyba tylko [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.]. Gratulacje Panowie. Uśmiech

Serdecznie dziękuję za 12tki od [You must be registered and logged in to see this link.] (super, że Ci się tak spodobał song Serce ) i [You must be registered and logged in to see this link.] oraz 8ki od [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] - dziękuję również za każdą inną notę, a także wspaniałe noty w półfinale. Wink

Na koniec chciałbym pozdrowić [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] oraz wszystkich innych, którym podobała się wczorajsza prezentacja wyników - opłacało się bardziej postarać, super się z tym czuję, że dobrze się bawiliście. Będę myślał, jak jeszcze bardziej umilić Wam czas podczas wyników kolejnych prowadzonych przeze mnie edycji. Dawajcie mi również znać o swoich pomysłach. Całus

Darka, Morison and Wilk lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 29 Mar - 19:53
Ale Was sprankowałem chilling


No co mogę powiedzieć, mega miło i jeszcze raz dzięki za takie wyróżnienie, dołączam do opinii, że edycja była najlepsza od dawna, więc tym bardziej cieszy zwycięstwo.

Aro napisał:Co do obstawiania - trafiłem całe 3/26 xddd

Same here, co uważam za sukces, właściwie dawałem po dwa typy, weszły 2 główne plus dwa dodatkowe, jednakże największym wygrywem było wywróżenie podium dla [You must be registered and logged in to see this link.] Szeroki uśmiech

Daniell napisał:Czu czu czu czułin gam

Napisałem na czacie, że zabije tego kto to wystawił bo słucham po 15 razy dziennie więc dobrze, że nie zaglądałeś na w2g XD

Podoba mi się również pozostała obsada najwyższych miejsc w finale, brawo dla [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], i podwójne dla [You must be registered and logged in to see this link.], bo oprócz świetnego songa od murzyńskiej bliźniaczki ogarnął fantastyczny finał, byłem rozemocjonowany na długo przed samymi wynikami Szeroki uśmiech

Na wyższe miejsca na pewno zasłyżyli wg mnie [You must be registered and logged in to see this link.] oraz [You must be registered and logged in to see this link.] (na własne życzenie XD) - chociaż z tego co kojarzę to zajmuję wysokie miejsce zawsze jak zapomnisz zagłosować Szeroki uśmiech

Aleks lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 30 Mar - 11:58
Totalnie megaśna edycja zarówno pod względem muzycznym jak i organizacyjnym. Brawa [You must be registered and logged in to see this link.] za sprawne przeprowadzenie edycji i mega filmiki oraz [You must be registered and logged in to see this link.] za skróty; nie doceniają twojej pracy na tym polu! Witamy również debiutantów i wracających! [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], fajnie że dołączyliście.

Winner mógł być jeszcze lepszy, ale dałem kilka pkt Dżecie, więc i tak w porzą siu. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia były dwa zwycięstwa z rzędu, a teraz nam to powszednieje. Rekord Yngwiego zagrożony?!

Nie brakowało niespodzianek w kwestii kto co wystawił. Na wyróżnienie pod względem skali szoku na pewno zasłużyli [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] i oczywiście nowe/wracające twarze.

Dzia za wszystkie punkty dla :azer: azerskiej propozycji. Niestety to jeden z najgorszych wyników w mojej karierze. "The Ride" Clary Rubensson na pewno poradziłoby sobie lepiej. Język 1

Aleks and xclolka lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach