Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SERBIA: Milan Stanković (Ovo je Balkan) Empty SERBIA: Milan Stanković (Ovo je Balkan)

Nie 21 Mar - 23:43



Fenistilowa Topka Wszechczasów
Miejsce 51


Absolutnie kocham ten tłusty bałkański bit! Uśmiech Muzyka Bregovicia zawsze bardzo mi podchodziła, a tutaj typowo folkowe, instrumentalne elementy zostały bardzo zgrabnie podbite elektronicznymi basami i zmiksowane w popowe brzmienie. Brzmi to w tym wydaniu bardziej nowocześnie niż "wiejsko", a jednocześnie trąbki wciąż niepodzielnie królują, więc mnie takie rozwiązanie bardzo zadowala.

Występ również bardzo mi się podoba. Jest żywiołowy i dynamiczny, odpowiedni dla tego typu piosenki. Widać, że wszystkie ruchy na scenie są dobrze wyćwiczone, ale jednocześnie Milan zachowuje przy tym sporo luzu. Trochę nie łapię tylko skąd te stroje i podesty - czy stoi za tym jakaś przemyślana koncepcja, której nie dostrzegam? Tak czy inaczej dobrze się na to wszystko patrzy.

Tym, co jednak przede wszystkim rzuca się w oczy, jest bez wątpienia specyficzny wizerunek Milana. Ta blond fryzura jest ogromnie nietypowa. Gdy dorzucimy do tego jego azjatycką urodę, to wygląda mi bardziej na jakąś gwiazdę K-popu niż na reprezentanta Serbii na Eurowizji. Wink W sumie nie wiem czy mu to wtedy w konkursie pomogło (bo był bardziej charakterystyczny), czy też zaszkodziło (bo wyglądał dziwnie). Tak czy inaczej, trochę czasu już od wtedy minęło i teraz po 11 latach wygląda tak jak poniżej. Szeroki uśmiech Dla mnie to był szok, no ale w końcu czas szybko leci, a ludzie się zmieniają...

SERBIA: Milan Stanković (Ovo je Balkan) 148093685_10159563683538484_8457768657805771622_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=fItsiNm4pxUAX-5iwXh&_nc_ht=scontent-frt3-1

Dawid lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach