Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love Empty IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love

Nie 28 Mar 2021, 01:45
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rok: 2000



0:30-1:20

The song was described as "blues punk" and "one of the blues-tinged numbers" off the record. The guitar riff of the song was interpreted as an homage to The Stooges song "No Fun" and was compared to those of The Heartbreakers song "Chinese Rocks." According to Amy Britton, the author of Revolution Rock: The Albums Which Defined Two Ages, lyrically the song "places sex as a priority over the anomalies of the world." Also on the lyrics of the song, Jason Heller of The A.V. Club wrote: "PJ doesn’t bring her love to anyone, nor does she ponder whether her font of conflicted emotions and biological requirements amount to desire. She just states, “This is love / This is love / That I’m feeling.” Period. No searching of the soul needed."

xclolka lubi ten post

xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love Empty Re: IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love

Nie 28 Mar 2021, 03:01
No, no, no... Całkiem ciekawa propozycja - już nie mogę się doczekać Semi-finals. Twoja piosenka jest naprawdę mocna.

Drover lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love Empty Re: IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love

Pią 02 Kwi 2021, 13:19
Od razu powiem, że ta piosenka jest dla mnie nowością, nie słyszałam jej wcześniej, choć oczywiście wiedziałam kim jest PJ Harvey. Nie jest to co prawda taki typ muzyki, jakiego słuchałabym na co dzień, ale i tak mi się podoba. Fajnie, że ukazuje taką silną kobiecość i wzbudza ciekawość. Po przesłuchaniu tej piosenki mam ochotę jeszcze bardziej poznać twórczość PJ Harvey. Powodzenia

Drover lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love Empty Re: IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love

Pią 02 Kwi 2021, 13:58
Darka napisał:Od razu powiem, że ta piosenka jest dla mnie nowością, nie słyszałam jej wcześniej, choć oczywiście wiedziałam kim jest PJ Harvey. Nie jest to co prawda taki typ muzyki, jakiego słuchałabym na co dzień, ale i tak mi się podoba. Fajnie, że ukazuje taką silną kobiecość i wzbudza ciekawość. Po przesłuchaniu tej piosenki mam ochotę jeszcze bardziej poznać twórczość PJ Harvey. Powodzenia

Bardzoo polecam! Moje ulubione albumy to "To Bring You My Love" i "Rid of Me", które jest już jazdą bez trzymanki. <3 "Lick my legs, I'm on fire...". PJ to jedna z moich ukochanych artystek i w końcu postanowiłem ją wystawić. Szeroki uśmiech

Darka lubi ten post

Sponsored content

IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love Empty Re: IRLANDIA: PJ Harvey - This Is Love

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach