Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

DANIA: Coldplay - Trouble Empty DANIA: Coldplay - Trouble

Nie 28 Mar - 15:39
W 38 odsłonie PDF w edycji "Lata '00" w barwach :denmark: wystąpi brytyjska grupa Coldplay z utworem "Trouble" pochodzącym z ich debiutanckiego albumu "Parachutes" wydanym w lipcu 2000 roku.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Ostatnio zmieniony przez Szymek79 dnia Sob 17 Kwi - 23:58, w całości zmieniany 1 raz

Rahei lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

DANIA: Coldplay - Trouble Empty Re: DANIA: Coldplay - Trouble

Pią 2 Kwi - 13:21
Coldplay to taki zespół, którego naprawdę trudno jest nie znać. Bardzo lubię ich twórczość lat 00, wiele razy mi ona pomogła. "Trouble" to do tego jedna z moich ulubionych ich piosenek, choć nie ulubiona. Bardzo dobry wybór
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

DANIA: Coldplay - Trouble Empty Re: DANIA: Coldplay - Trouble

Sob 10 Kwi - 10:58
dla mnie Coldplay to esencja brytyjskiej muzyki popularnej, zawsze gdzieś ten zespół się przewijał przez te wszystkie lata, ale tak na poważnie zwróciłem na nich uwagę dość późno i od razu album X&Y "wpadł mi w uszy" jest tam kilka świetnych utworów do których często powracam. Również przy Trouble chociaż pochodzi z debiutanckiego albumu wyczuwa się ten sam klimat co w późniejszej twórczości, jednym słowem są jedyni w swoim rodzaju.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

DANIA: Coldplay - Trouble Empty Re: DANIA: Coldplay - Trouble

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach