Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 32
Skąd : Kraków

SZWAJCARIA: Nightwish - The Islander Empty SZWAJCARIA: Nightwish - The Islander

Czw 1 Kwi - 22:40
skrót od 2:40



Szwajcaria wysyła klimatyczną balladę, która została wydana w 2008 roku przez zespół Nightwish. The Islander uwielbiam od pierwszej nuty, ilekroć ją sobie przypominam zostaje ze mną na długo.


Nie spodziewałam się, że ta edycja będzie aż tak kotletowa, też miałam w planach wystawić w pierwszej myśli Eminema z Without Me lub Paramore - Decode ale przypomniawszy sobie przypadkiem The Islander przepadłam Szeroki uśmiech

Yngwie / admin and Drover lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWAJCARIA: Nightwish - The Islander Empty Re: SZWAJCARIA: Nightwish - The Islander

Czw 1 Kwi - 22:50
Znam na pamięć Szeroki uśmiech w tamtych latach to właśnie moje klimaty Nightwish, HIM/Ville Vallo, SOAD, Sonic Syndicate.. uwielbiam klimat The Islander, chyba jedyny utwór Nightiwsh po Amaranth, który mi się spodobał pomimo braku Tarji. Przyznam się też, że chodziło mi po myśli aby wystawić Nightwish w tej edycji ale z utworem "Nemo", który wręcz obsesyjnie lubię od bardzo wielu lat  (i chyba przez to ostatecznie nie chciałem poddawać go ocenie Uśmiech ).

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Rahei lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

SZWAJCARIA: Nightwish - The Islander Empty Re: SZWAJCARIA: Nightwish - The Islander

Sob 3 Kwi - 17:18
Oj muszę przyznać, że nie jestem zbytnio zaznajomiony z twórczością zespołu - znam w całości tylko jeden album i to ten najpopularniejszy. Aczkolwiek za każdym razem, gdy ktoś ich wystawia, mega mi się podoba (Hawk, Contratiempo i teraz ty). Muszę w końcu nadrobić zaległości. Świetna propozycja. Powodzonka.

(Paramore - Decode 😍)

Rahei lubi ten post

Sponsored content

SZWAJCARIA: Nightwish - The Islander Empty Re: SZWAJCARIA: Nightwish - The Islander

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach