Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

JUGOSŁAWIA: Novi fosili (Ja sam za ples) Empty JUGOSŁAWIA: Novi fosili (Ja sam za ples)

Wto 6 Kwi - 0:15



Fenistilowa Topka Wszechczasów
Miejsce 35


Ta piosenka to perfekcyjny bałkański pop lat minionych. Jest lekka, taneczna, chwilami także charakterna dzięki dźwiękom gitary w tle. Nie daje się też sobą zbyt łatwo znudzić - fragment instrumentalny po pierwszym refrenie jest fajnym przełamaniem, a druga zwrotka wprowadza parę nowych elementów w instrumentalu względem pierwszej. Utwór opowiada sympatyczną historię dziewczyny, która przesiadując w nadmorskim bistro nieopodal szafy grającej została poproszona do tańca. Słuchając tych dźwięków jak najbardziej czuję ten klimat i aż sam mam ochotę sobie potańczyć.

Bardzo podobał mi się również występ. Niebieskie marynarki członków zespołu są bardzo subtelnym elementem charakterystycznym, a wokalistka Sanja w lekkiej sukience jest wśród nich takim rodzynkiem. Konkurs był zresztą w dniu jej urodzin. Uśmiech Czuć w tym występie ogromną porcję luzu - szczególnie, gdy Sanja zaczyna mocniej się ruszać oraz gdy wchodzi w interakcje ze swoimi kolegami. Najbardziej sympatyczny z tego wszystkiego jest ten wspólny taniec przy instrumentalnym fragmencie po pierwszym refrenie.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach