Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith) Empty WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith)

Nie 27 Cze - 0:11


skrót: od 2:03 niech będzie

Szymek79 and Rahei lubią ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith)

Nie 27 Cze - 23:20
Ktoś mi tutaj zwinął piosenkę na tą edycję. Bardzo smutny

CB93 nie lubi tego postu

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith)

Pon 28 Cze - 13:05
sorki Bardzo smutny Bardzo smutny myślałem że pójdziesz w trochę inne klimaty
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith)

Pon 28 Cze - 13:39
Przemek napisał:sorki Bardzo smutny Bardzo smutny myślałem że pójdziesz w trochę inne klimaty
oczywiście będę wspierał bo to moja ulubiona pieśń ostatnio. Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith)

Pią 2 Lip - 16:14
Nie jestem fanem Chvrches i kojarzę ich raczej z inną muzyka, ale ta piosenka podoba mi się dużo bardziej niż się spodziewałem. Najlepsza jaką od nich słyszałem.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith)

Pią 2 Lip - 16:36
Drover napisał:Nie jestem fanem Chvrches i kojarzę ich raczej z inną muzyka, ale ta piosenka podoba mi się dużo bardziej niż się spodziewałem. Najlepsza jaką od nich słyszałem.
Jak nie znasz to polecam jeszcze "My Enemy" z Mattem Berningerem z The National. Wink

Drover lubi ten post

Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: CHVRCHES - How Not To Drown (feat. Robert Smith)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach