Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 10:28
Białoruś (BTRC) została wczoraj wyrzucona z Europejskiej Unii Nadawców a co za tym idzie z Eurowizji.  Co zrozumiałe najbardziej zasmuceni są tą decyzją lokalni artyści z zespołem Aura na czele.
Źródła informacji:
https://eurowizja.org/bialorus-ebu-eurowizja/
https://escxtra.com/2021/07/01/the-ebu-formally-suspends-btrcs-membership/
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6313980058615685&id=100000112603466&anchor_composer=false


Ostatnio zmieniony przez Poland dnia Czw 1 Lip - 13:59, w całości zmieniany 2 razy

Aleks lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 13:37
Oboss - nasze forum jak widać powoli zamienia się w Pudelka z tą różnicą, że informacja ze zdania pierwszego jest prawdziwa, choć nieudokumentowana żadnymi tekstami źródłowymi. Co do drugiej informacji (jeśli można to w ten sposób skategoryzować) również przydałby się jakiś tekst źródłowy - nie dość że nie ma ona żadnego związku z informacją podaną w zdaniu pierwszym, to wydaje się być ona tak prawdziwa, jak gruszki rosnące na wierzbie. Cichy
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 13:54
Podałem już potrzebne linki. Dziękuje za uwagę.

Aleks lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 14:44
Teraz jest mega Uśmiech
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 17:11
mega bye belarus, czekam na bosską napolkę w barwach polskich z jakąs bop muzą albo nw moze kazna zmieni obywatelstwo i pojedzie z warkoczykami???? TVP wierze max w was

.....................................


Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Laura-poldvere-laura

Fenistil lubi ten post

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 17:46
Mnie rozśmieszyło to że nasze TVP nazwali organizacją terrorystyczną. W naszym kraju groziłyby za to conajmniej paski grozy w Wiadomościach.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 18:47
ja v shoke ezuse prosti menia
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 19:04
zastanawia mnie przy tym co w EBU wciąż robią nadawcy publiczni z Turcji i Rosji? Myśli

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 20:10
Papa Białoruś
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Czw 1 Lip - 21:01
Yngwie napisał:zastanawia mnie przy tym co w EBU wciąż robią nadawcy publiczni z Turcji i Rosji? Myśli

Są i płacą składki członkowskie Całus

A taka Białoruś nie dość, że z pewnością nie była obciążona wysokimi kosztami składek (bo z czego niby miałaby je płacić?), to jeszcze jest niewygodna, jako że jej temat jest bardzo głośny w ostatnich czasach. Demokracja demokracją, praworządność praworządnością, a pieniądze pieniędzmi. I to ostatnie zawsze musi się zgadzać - niezależnie od wszystkiego wokół. Zawstydzony
avatar
Gość
Gość

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Pią 30 Lip - 9:09
byee skarbeńku
Domin0s
Domin0s
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 20

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Wto 4 Sty - 19:15
z eurowizyjnego punktu widzenia szkoda mi troche Białorusi bo lubiłem ich występy w 2014, 2018 na jesc 2019 2019 na jesc i 2020 (chociaż mimo to tej piosence nie dałbym finału)
Sponsored content

Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców Empty Re: Białoruś WYRZUCONA z Europejskiej Unii Nadawców

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach