Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Traveler
Traveler
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 118
Płeć : Female

LUKSEMBURG: Within Temptation ft. Annisokay - Shed My Skin Empty LUKSEMBURG: Within Temptation ft. Annisokay - Shed My Skin

Pią 2 Lip - 19:35
Mam przyjemność zadebiutować w konkursie i pod :lux: luksemburską flagą zaprezentować utwór Shed My Skin nagrany wspólnie przez zespoły Within Temptation i Annisokay:

:netherlands: :lux: :germany:


Skrót od 2:14

Liver and Xytros lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

LUKSEMBURG: Within Temptation ft. Annisokay - Shed My Skin Empty Re: LUKSEMBURG: Within Temptation ft. Annisokay - Shed My Skin

Pią 2 Lip - 22:00
Myślałem, że skoro Within Temptation w debiucie to coś bezpieczniejszego, żeby się nie zrazić porażką. Wybór jednak odważny, fajne granie. Nowocześniejsze WT, już nie gotyckie, ale klimat nadal jest.

Taki repertuar zawsze mile widziany Uśmiech

Traveler lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

LUKSEMBURG: Within Temptation ft. Annisokay - Shed My Skin Empty Re: LUKSEMBURG: Within Temptation ft. Annisokay - Shed My Skin

Pią 9 Lip - 9:28
Moja reakcja gdy w pierwszej chwili zobaczyłem Within Temptation: https://www.youtube.com/watch?v=osjsD4g4ntA
Jednak po przesłuchaniu ostatecznie miło się zaskoczyłem, zapewne z uwagi na trafne spostrzeżenie Livera że to już nie gotyckie brzmienie tylko bardziej nowoczesne co o wiele bardziej mi odpowiada niż ich wszystkie poprzednie piosenki w naszym konkursie. Z cięższych klimatów tej edycji chyba też tutaj najbardziej mi pasuje ta propozycja, powodzenia dla debiutanta Wink

Traveler lubi ten post

Sponsored content

LUKSEMBURG: Within Temptation ft. Annisokay - Shed My Skin Empty Re: LUKSEMBURG: Within Temptation ft. Annisokay - Shed My Skin

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach