Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Jak oceniasz reprezentantów Białorusi?

3 - 27%
3 - 27%
3 - 27%
1 - 9%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 9%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 11
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Pią 24 Lut - 21:17
:belarus: :belarus: :belarus:

W stolicy Ukrainy, ich północnego sąsiada reprezentował będzie duet Navi z piosenką Historyja majho žyccia. Utwór wykonany zostanie w języku białoruskim (po raz pierwszy w historii "dorosłej" Eurowizji). 


BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Navi-belarus


Wersja studyjna
Występ z pre


Tekst:
Koĺki dzion, koĺki spatkanniaŭ
Novyja vobrazy i harady
Šerah padziej, nas pakidaje
U sercy trymajem
Idziem daliej

Historyja majho žyccia
Budzie sviacić jašče jarčej
U našaj kryvi sonca zajhraje
Usia pryhažosć Tvaich vačej

Dzie budzieš ty - ja adšukaju
Jarkija momanty znojdziem chučej
Sienniašni dzień, stanie pačatkam
Novych žadanniaŭ, liepšych idej

Historyja majho žyccia
Budzie sviacić jašče jarčej
U našaj kryvi sonca zajhraje
Usia pryhažosć Tvaich vače
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Wto 28 Lut - 22:27
Skoczna, radosna i bardzo przyjemna piosenka Uśmiech Mam nadzieję, że Białoruś znów będzie w finale.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Pon 6 Mar - 22:49
Białoruska piosenka uległa pewnym zmianom kosmetycznym. Oto ostateczna wersja.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Pon 6 Mar - 23:16
Świetny wybór <3 Najlepszy wybór Białorusi od początku jej uczestnictwa. Mam szczerą nadzieję, że znajdą się w finale <3
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Wto 7 Mar - 12:31
Skrzeczk napisał:Białoruska piosenka uległa pewnym zmianom kosmetycznym. Oto ostateczna wersja.
Faktycznie, zmiany mało zauważalne i nowa wersja nie zmieniła mojego postrzegania tej piosenki. Jest wesoło, skocznie, ale gdzieś brakuje mi w tym wszystkim jakości muzycznej, porządku.

Należy jednak pochwalić Białoruś za użycie języka białoruskiego (po raz pierwszy w historii "dorosłej" Eurowizji) i kreatywność. Nie potrafię sobie wyobrazić innego kraju, który mógłby wystawić tak nietypowy utwór.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Sro 8 Mar - 22:28
Utwor na pewno jest oryginalny. W przeciwienstwie do takiej np. Rumunii ta oryginalnosc zostala uzyta w dobry sposob moim zdaniem. Uśmiech Wesola i niesamowicie pozytywna, co mi sie podoba. Wokalistka czaruje swoim glosem, a calosciowo utwor jest bardzo przyjemny. Jezyk rowniez na plus.
avatar
Gość
Gość

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Sro 8 Mar - 22:36
Teraz po odsłuchaniu piosenki mam nieco lepsze zdanie, jakie było wcześniej, jak wspomniałem barwna i skoczna piosenka z heyeyey, które już tak mnie nie wkurza a dodatkowo język białoruski naprawdę ładnie brzmi w tej piosence :>
Podwyższam ocenę na 7.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Wto 14 Mar - 21:26
Oglądałem białoruski Eurofest i kibicowałem temu zespołowi. Udało się, pojechali na Eurowizję. Bardzo się z tego cieszę! Piosenka naprawdę bardzo mi się spodobała. Jest bardzo w moim stylu. Lubię granie gitarą w takim stylu. Świetny insturmental. Ich głosy wspólnie dobrze się łączą. Białoruska propozycja jest bardzo wesoła i przyjemna. Zapada w pamięć. Mogłaby irytować, ale mnie nie irytuje. To „hej hej hajajajajo” pasuje do niej i wywołuje u mnie pozytywne odczucia. Mogę słuchać i słuchać. Mój osobisty faworyt w tym roku Serce!
Ogólnie bardzo polubiłem ten zespół. Przesłuchałem część jego innych utworów i spodobały mi się, więc tym bardziej życzę mu sukcesu na Eurowizji.
Coraz bardziej męczy mnie przeczucie, że może sobie jednak nie poradzić. Jury może nie zauważyć w tym utworze wartości artystycznej i wśród telewidzów być może zabraknie wystarczającej grupy odbiorców dla takiego typu utworu, choć w tej części głosowania pewnie sobie nieźle ta piosenka poradzi. Białoruś ma szczęście w tym roku do losowania, ponieważ trafiła do półfinału ze sprzyjającą jej Rosją, a wśród automatycznych finalistów głosującym państwem w jej półfinale jest Ukraina. Litwa też raczej sprzyja. To zwiększa szansę na prześlizgnięcie się Białorusi do finału, ale nawet jeśli rzeczywiście te trzy kraje jej pomogą, to nadal trzeba znaleźć inne punkty, by awansować.
Arciom i Ksenija, trzymam za Was kciuki Szeroki uśmiech!
12/12
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Sro 22 Mar - 22:07
Trochę mi smutno, bo chciałbym nadal tak lubić tą piosenkę, jak zaraz po wyborze, ale już nie potrafię. :( Jakoś mi spowszedniała i nie czuję już tej muzycznej świeżości i radości w trakcie słuchania. I choć wciąż dobrze życzę tegorocznej Białorusi, to piosenka niestety ostatnio zsuwa się trochę w dół w moim rankingu. Mam nadzieję, że przed konkursem uda mi się odkryć jej jakość na nowo. :|
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 341
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Pon 27 Mar - 0:06
Najbardziej "pocieszna" piosenka w tym roku. Radosna, pełna pozytywnej energii. Fakt, nie jest to dzieło o najwyższej wartości artystycznej - ale kogo to obchodzi jeśli efekt jest tak uroczy. Dodatkowym atutem jest występ na żywo, duet znakomicie potrafi oddać atmosferę utworu podczas występu. No i oczywiście duży plus za język białoruski.
Zdecydowanie jedna z najmilszych niespodzianek w tym roku - 10/12
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Pon 27 Mar - 20:16
powiem szczerze, że nie przepadam za tym utworem, gdyż jest męczący, po minucie mam już dość słuchania. Oczywiście wielkim plusem jest język białoruski (a nie rosyjski) wgl Białorusini powinni pielęgnować swoją białoruską łacinkę, gdyż brzmi w moim odczuci lepiej od rosyjskiego.

Taki jeszcze news, że Navi już opracowuje swoje wstępne pomysły dotyczące występu, a pomaga im w tym choreograf, który był odpowiedzialny za występ Zlaty Ognevich i jej Gravity poczas eurowizji 2013 w Malmoe.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 32
Skąd : Kraków

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Sro 29 Mar - 19:13
Mnie tez bardzo męczy ta piosenka. Od pierwszej chwili mnie irytuje i po 3 minutach rzygam tęczą. Ta pocieszność mnie odpycha, razem z pociesznością tej pary.
Nie wytrzymam psychicznie występu w maju, więc to będzie moja przerwa na herbatę.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Sro 29 Mar - 21:11
Chyba najbardziej radosna piosenka i najlepsza Białorusi w historii Eurowizji Szeroki uśmiech
Sponsored content

BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia Empty Re: BIAŁORUŚ: Navi - Historyja majho žyccia

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach