Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Sob 21 Sie - 11:50
Decyzją niemieckiej publiczności reprezentantką :germany: Niemiec na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu została
Pauline z piosenką Imagine Us.

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Pauline

Pauline ma 12 lat i mieszka w pobliżu Koblenz w Nadrenii-Palatynat. Gra na perkusji, pianinie i lubi gry teatralne. Pauline zdobyła kilka nagród w „Jugend Musiziert” (Młodzi Ludzie Tworzą Muzykę), słynnym niemieckim projekcie muzycznym w którym każdego roku udział biorą setki tysięcy uczestników.

:sgermany: WIDEO :sgermany:


NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Niecmy10


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Pią 12 Lis - 16:03, w całości zmieniany 13 razy
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Sob 21 Sie - 11:50
Myślę, że warto wspomnieć w osobnym tematach o tych państwach, które robią coś więcej niż tylko wybór wewnętrzny. Takim krajem są :germany: Niemcy, które w tym roku organizują dwuetapowe preselekcje Junior ESC - Wer fährt nach Paris? organizowanym przez niemiecką telewizję dla dzieci KiKa (która należy wspólnie do ZDF oraz ARD). 

Pierwszy etap składajacy się z coverów, zakończył się 3 sierpnia, z pięciu wykonawców wybrano trzech. Powalczą oni o wyjazd do Paryża. Wyniki:


Marta - "Stop This Flame" (Celeste)
Anjali - "Valerie" (The Zutons)
Yike - "Listen" (Beyoncé)
Pauline - "Love Shine a Light" (Katrina and the Waves)
Emelie - "Make You Feel My Love" (Bob Dylan)



Drugi etap jest zarazem finałem, odbędzie się on 10 września (piątek). Show zostanie poprowadzone przez Jessicę Schöne i Bena Blümela. Każdy z trzech finalistów wykona dwie potencjalne piosenki na Eurowizję Junior wybrane spośród czterech już wyprodukowanych i dostarczonych przez kompozytorów utworów. Zwycięzca zostanie wyłoniony wyłącznie w drodze głosowania widzów. Dwóch ekspertów muzycznych, w skład których wchodzą artyści Selina Mour i Gabriel Kelly, również udzielą swoich opinii na temat piosenek podczas koncertu.

Na stronie nadawcy można zapoznać się nie tylko z coverami z pierwszego etapu preselekcji, ale także z profilami uczestniczek:
Marta, Pauline i Emilie w eliminacjach.

Liver and Aleks lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Pią 10 Wrz - 20:45
Zwyciężczynią :germany: niemieckich preselekcji do Eurowizji Junior została Pauline.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 914
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Pią 10 Wrz - 23:31
Ta piosenka to sztynks totalny! (smierdzi)
avatar
Gość
Gość

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Sob 11 Wrz - 10:01
oboze...
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1273
Płeć : Male
Wiek : 26

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Sob 11 Wrz - 11:59
Dupska nie urywa, ale po Niemcach spodziewałem się czegoś równie podstawowego co rok temu a piosenka całkiem znośna, w zeszłym roku byłaby jedną z lepszych. Przyjemne brzmienie, zapamiętywalna. Obiecujący początek sezonu.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Czw 30 Wrz - 1:56
Ta piosenka to rak, chociaż trzeba jej przyznać, że tego tępego refrenu nie da się za nic wyrzucić z głowy. Nie wykluczam, że z czasem stanie się to moim guilty pleasure. Pauline sprawiała w preselekcjach wrażenie niesamowicie przestraszonej, oby w grudniu czuła się pewniej i naturalniej. Plus za nawiązanie do tegorocznego sloganu.

Liver lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Pią 12 Lis - 16:05
Temat zaktualizowany o oficjalny teledysk i lekko przebudowany utwór, brzmi to lepiej, ogólnie piosenka jest całkiem ok, refren i bridge zyskały więcej dynamiki, tego właśnie brakowało w poprzedniej wersji.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Pią 19 Lis - 0:00
Na razie nie mogę się przyzwyczaić do tej wersji. Podniesienie refrenu działa na mnie jeszcze bardziej drażniąco niż przedtem. Mimo to wciąż nie można tej piosence odmówić niewytłumaczalnego uroku. :P
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Pią 19 Lis - 0:15
Fenistil napisał:Na razie nie mogę się przyzwyczaić do tej wersji.

Oh a ja wprost przeciwnie - poprzednia wersja była dla mnie bardzo drażniąca, a nowa jest naprawdę przyjemna i - przynajmniej w mojej ocenie - jest znacznie mniej monotonna, coś się w niej dzieje, nie odczuwa się ciągłej powtarzalności tytułowych słów "Imagine Us". Tak czy siak, co kraj to obyczaj wiadomo. Zabawny
Sponsored content

NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us) Empty Re: NIEMCY - JESC 2021: Pauline (Imagine Us)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach