Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me Empty IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me

Nie 31 Paź - 17:25
W 47 odsłonie PDF w edycji "Lata 90-te" w barwach :ireland: wystąpi australijska wokalista Kylie Minogue z utworem "Confide In Me" z 1994 roku pochodzącym z jej piątego studyjnego imiennego albumu.

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me 61DpPSK2hKL._SS500_


Przemek lubi ten post

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me Empty Re: IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me

Nie 31 Paź - 17:30
oj tak to jest bardzo mało znana Kylie, ale jak dobra! będę... wspierać
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me Empty Re: IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me

Nie 31 Paź - 17:39
Przemek napisał:oj tak to jest bardzo mało znana Kylie, ale jak dobra! będę... wspierać
Wg mnie nie nagrała nic lepszego w swej jakże długiej karierze. Wink
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me Empty Re: IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me

Nie 31 Paź - 18:09
Oooo jak ja lubię tą piosenkę. Generalnie Kylie to jedna z moich ulubionych piosenkarek popowych ale ten okres jej kariery lubię w szczególności
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me Empty Re: IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me

Pon 1 Lis - 0:29
Też uważam, że to jedna z jej najlepszych piosenek, jeśli nie najlepsza. Świetna muzyka, rewelacyjny tekst. Szkoda, źe Kylie nie nagrała więcej piosenek w takim stylu czy "Impossible Princessa", bo te jej nowe duety do mnie w ogóle nie trafiają.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me Empty Re: IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me

Pon 1 Lis - 8:13
Drover napisał:Też uważam, że to jedna z jej najlepszych piosenek, jeśli nie najlepsza. Świetna muzyka, rewelacyjny tekst. Szkoda, źe Kylie nie nagrała więcej piosenek w takim stylu czy "Impossible Princessa", bo te jej nowe duety do mnie w ogóle nie trafiają.
Ja tam nawet lubię utwory z "DISCO" ale czy za 20 lat będę o nich pamiętał raczej wątpię.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me Empty Re: IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me

Pon 1 Lis - 10:45
Szymek79 napisał:
Drover napisał:Też uważam, że to jedna z jej najlepszych piosenek, jeśli nie najlepsza. Świetna muzyka, rewelacyjny tekst. Szkoda, źe Kylie nie nagrała więcej piosenek w takim stylu czy "Impossible Princessa", bo te jej nowe duety do mnie w ogóle nie trafiają.
Ja tam nawet lubię utwory z "DISCO" ale czy za 20 lat będę o nich pamiętał raczej wątpię.

"DISCO" jest nawet spoko, bardziej mi chodzi o te z reedycji czy nie wiem czego tam. Ten duet z Years&Years to wielka klapa imo, ale może to też dlatego, że ja ich nie trawię. xD Na DISCO bardzo lubię "Supernova", "Say Something" i "I Love It", ale nie zmienia to faktu, że do takich piosenek jak "Confide in Me", "Slow" czy "Some Kind of Bliss" się to nie umywa.
Sponsored content

IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me Empty Re: IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach