Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona Empty UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona

Czw 4 Lis - 23:28
@Dawid ostatnio na W2G nie był zadowolony z tego, że wystawiłem trochę mniej artową muzik (ale i tak Lunas jest bossska) - jako że sam wytknąłem mu, że czekam z jego strony na powrót fantastycznych artów, żeby nie wyjść na hipokrytę, postanowiłem wpierw przejść mega wewnętrzne oczyszczenie i duchowe nawrócenie Modlitwa - wobec przedstawionych okoliczności dedykuję mu ten wybór.

W 47. Edycji PdF, :sukraine: Ukrainę reprezentować będzie bosonoga diwa Cesária Évora w utworze "Sangue de Beirona" z albumu "Cabo Verde" pochodzącego z 1997 r.

UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona 9UAk9kuTURBXy9hMTU2OTM3Ni0yMzg0LTQ4ZjMtODMwZC00NGYzNzRmNGFkNmEuanBlZ5GVAs0DBwDDw4GhMAE



Mega ciekawostka: w języku kreolskim Wysp Zielonego Przylądka "Sangue de Beirona" to krew utraconego dziewictwa, więc to coś specjalnie dla Was Całus

Przyjemnych doznań (słuchowych) Zawstydzony

Dawid, Darka and Fenistil lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona Empty Re: UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona

Pią 5 Lis - 10:05
Padam na kolana przed diwą! 🙏 Fantastyczny wybór, totalnie nie spodziewałem się Evory w tej edycji. ❤ Mocno inny to utwór od "Petite Pays", ale ofc saudade i melancholia zbierana jest wiadrami. Amazing odprężająca muzyka i jaki śliczny teledysk do tego! Powrót na szczyt w wielkim stylu w :ukraine: Ukrainie!

Aleks lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona Empty Re: UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona

Pią 5 Lis - 10:31
peti paji żetę buku
peti paji że lem buku Szeroki uśmiech

Aleks lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona Empty Re: UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona

Pią 5 Lis - 17:40
Omg co za klasa. Świetny wybór

Aleks lubi ten post

Sponsored content

UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona Empty Re: UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach