Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend Empty SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend

Pią 05 Lis 2021, 09:49
SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend Mariah-Carey-releases-footage-and-EP-from-1990-NYC-club.jpgquality90stripallw1200

Zacznę od tego, że to nie był prosty wybór! Temat edycji daje niemal nieogarniczone możliwości, a dodatkowo mamy przecież grube setki klasyków, które każdy zna i niejeden pojawił się w stawce. Mariah Carey jest wam znana, ale podejrzewam, że "Anytime You Need A Friend" już niekoniecznie. :sweden: Szwedzki team produkujący występy w PdF został oczarowany nieziemskim gospelowym artyzmem i ponadnaturalnymi zdolnościami wokalnymi.

Po skandalu obyczajowym jaki wywołał poprzedni wybór wracam na znaną i lubianą ścieżkę. Pozdrawiam serdecznie w tym miejscu użytkowniczki @Aleks i @Sebek, które zadedykowały mi ich piosenki. Jestem zaszczycona i cieszę się, że mamy wspólny cel - uczynić PdF miejscem dla artu! Serce




Skrót: 2:41

Tłumaczenie na polski:


Kiedy jesteś samotny
I potrzebujesz przyjaciela
I kiedy troska
zdaje się nie mieć końca
Pomyśl wtedy o tym,
by nie tracić wiary
A miłość pokaże ci właściwą drogę

Zawsze kiedy potrzebujesz przyjaciela
Będę na miejscu
Nigdy nie będziesz już sam
Dlatego nie bój się
Kiedy będziesz daleko o wiele mil
Będę przy twoim boku
Dlatego nie czuj się już taki samotny

Miłość da sobie z tym radę

Kiedy zbliżą się cienie
I opuści cię odwaga
Pomyśl wtedy,
że nie jesteś sam
A miłość będzie razem z tobą
I zaprowadzi cię do domu

Zawsze kiedy potrzebujesz przyjaciela
Będę na miejscu
Nigdy nie będziesz już sam
Dlatego nie bój się
Kiedy będziesz daleko o wiele mil
Będę przy twoim boku
Dlatego nie czuj się już taki samotny
Miłość da sobie z tym radę

Jeśli po prostu we mnie uwierzysz
Będę cię kochać bez granic
Weź moją rękę
Weź mnie w ramiona
Będę zawsze przy tobie, kochanie
Nigdy cię nie opuszczę
Nigdy cię nie opuszczę

Zawsze kiedy potrzebujesz przyjaciela
Będę na miejscu
Nigdy nie będziesz już sam
Dlatego nie bój się
Kiedy będziesz daleko o wiele mil
Będę przy twoim boku
Dlatego nie czuj się już taki samotny
Miłość da sobie z tym radę

Sebek and Aleks lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend Empty Re: SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend

Pią 05 Lis 2021, 17:41
Tak po cichu liczyłam aby ktoś wystawił Mariah. Lata 90 to zdecydowanie czasy jej świetności. Kokejny bop tej edycji

Dawid lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend Empty Re: SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend

Sob 06 Lis 2021, 12:51
Swego czasu bardzo lubiłem tą piosenkę. W ogóle ostatnio mam właśnie fazę na Mariah (idolka z dzieciństwa <3), a konkretnie na album "Butterfly" (jej najlepszy imo) i piosenki "The Roof (Back in Time)" oraz "Breakdown" - ta druga nie może mi wyjść z głowy i nawet trochę myślałem, czy by jej nie zgłosić, ale wolałem moją ulubioną artystkę zanim ktoś inny ją zgłosi. xDD
=

Dawid lubi ten post

Sponsored content

SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend Empty Re: SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach