Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Yngwie / admin
Łosoś
Liver
Dastame
Morison
Dawid
Drover
Bzyku
Wilk
Aleks
Przemek
15 posters
Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 13 Lis - 23:17
OTO FINALIŚCI:










:ssweden: SZWECJA: Mariah Carey - Anytime You Need A Friend










:segypt: EGIPT: Madonna - Frozen










:sspain: HISZPANIA: Coolio - Gangsta's Paradise (feat. L.V.)










:slebanon: LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose










:sswitzerland: SZWAJCARIA: Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman!










:sbelgium: BELGIA: Eagle-Eye Cherry - Save Tonight










DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:

7. :saustria: AUSTRIA: The Cranberries - Dying In The Sun (64 pkt.)
8. :suk: WIELKA BRYTANIA: Björk - Human Behaviour (59 pkt.)
9. :sestonia: ESTONIA: Anna Stadling- Nu är jag ung (58 pkt.)
10. :sukraine: UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona (57 pkt.)
11. :siceland: ISLANDIA: Kyoko Sound Laboratory - See You Again (40 pkt.)
12. :snetherlands: HOLANDIA: Tori Amos - Leather (24 pkt)

Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 68 punktów.

_______________________________________________________________________________________________________________


OTO FINALIŚCI:









:shungary: WĘGRY: Youssou N'Dour ft. Neneh Cherry - 7 Seconds











:sireland: IRLANDIA: Kylie Minogue - Confide In Me











:skazakh: KAZACHSTAN: The Offspring - The Kids Aren't Alright










:sitaly: WŁOCHY: Meredith Brooks - Bitch










:salbania: ALBANIA: Giorgia - Come Saprei










:sdenmark: DANIA: Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)










:sarmenia: ARMENIA: Whitney Houston - Queen of the Night










DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:

8. :sserbia: SERBIA: Anggun - Snow In The Sahara (56 pkt.)
9. :spalestine: PALESTYNA: Mariya Takeuchi - Cool Down (43 pkt.)
10. :slux: LUKSEMBURG: Piotr Rogucki - Wrony (42 pkt.)
11. :sgermany: NIEMCY: Sweetbox - Everything's Gonna Be Alright (41 pkt.)
12. :srussia: ROSJA: Texas - Black Eyed Boy (40 pkt.)
13. :sfrance: FRANCJA: Oasis - Live Forever (40 pkt.)


Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 57 punktów.
_______________________________________________________________________________________________________________

Yngwie / admin, Dawid and Liver lubią ten post

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Lis - 23:38
jaaaa nie mogeee xDD

Dawid lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Lis - 23:50
Morison napisał:DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
10. :sukraine: UKRAINA: Cesária Évora - Sangue de Beirona (57 pkt.)

XDDDDDD

Nie no mega fantastik - rozumiem, że definicja artu dla każdego może być nieco inna, jednak jak tak dalej pójdzie, to nie zdziwi mnie egzystencja w konkursie "artów" pokroju Young Leosi czy innych kwiatków wszelakich scen muzycznych. Po co bowiem wystawiać coś z duszą, skoro konkurs w swoich wyrokach bywa tak... bezduszny 0.0

Drover nie lubi tego postu

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 0:05
Dzia za awans ale bardzo mi przykro z powodu biednej :serbia: Serbii, robbed max! Także piosenkę :iceland: Livera uważałem za jego najlepszą w tej serii więc szkoda że nie miałem okazji jej zapunktować, zdecydowanie za nisko...
Cieszy przynajmniej fakt że Królowa Albanii przełamała złą passę Tancerka Gratulacja.

Liver lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 531
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 8:56
Wielkie dzięki za awans do finału :ireland:. Z drugiego półfinału zdecydowanie najbardziej mi będzie brakować w finale !ostatniej! :france:. Za to z pierwszego półfinału wielka szkoda :austria: i :unitedkingdom:, które spokojnie mogły awansować zamiast jakiś dwóch bardziej ogranych nagrań.

Darka lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 10:09
Takie są prawa matematyki, w finale jest miejsce tylko na 6 piosenek z każdego półfinału, co nie oznacza, że piosenki które odpadły były złe - zwłaszcza jak np. w II półfinale przesądził  1 punkt. Raz na wozie raz pod wozem, myślę że jedni głosują na to co im się kojarzy z daną edycją (w tym przypadku z latami 90-tymi), drudzy na to co wydaje im się oryginalnie, trzeci.. itd. Wyniki to tylko wypadkowa. Mimo wszystko uważam finał za bardzo zróżnicowany pod względem muzycznym i chyba każdy znajdzie tu coś dla siebie.  WYNIKI 1f600

CB93 lubi ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 11:25
no i śnieg faktycznie został na saharze bo do finału niestety nie dotarł
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 12:33
szkoda SERBI max i mojej kochanej PALESTYNY chcialam wam obu dac 12 ale musze sie obejsc SMAKIEM

Bzyku lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 17:49
Egipt dziekue wszystkim wam uwu
Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 20:00
I znowu pod kreską.... :(
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 20:39
To jest tylko głupi konkurs. Każdy ma inne gusta i każdemu spodoba się co innego. Te wyniki to tak naprawdę loteria z małą różnicą, że po prostu piosenki komercyjne mają większe szanse, szybko wpadają w ucho. Raczej wątpię, by ktoś głosował na piosenkę dla samego "artu". Tak samo dla mnie dużym debilizmem zdaje się głosować jak komu co pasuje do tych lat - fakt, każda dekada ma jakiś charakterystyczny dla siebie gatunek (mi np. grunge się kojarzy), ale to nie jest gatunkowa edycja tylko chodzi tylko i wyłącznie o to, by wystawić piosenkę z tego przedziału, więc takie kryteria wydają mi się komiczne. Xd

Mimo podekscytowania nie mogę powiedzieć, że edycja jest dla mnie dużym rozczarowaniem, bo się tego spodziewałem, ale znanych piosenek zgłoszono nawet więcej, niż przypuszczałem i dla mnie to jest mega słabe. W sensie ludzie widzą "lata 90" to od razu myślą o, zgłoszę kotleta, którego każdy zna. Potem kto inny tak zgłosi, bo "każdy coś takiego zgłosił" i moim zdaniem to mega głupie myślenie. Fakt, że te "kotlety" mają dużo łatwiej i samemu mi czasem trudno zagłosować, bo wiadomo, piosenka, która znasz dobrze od lat, a taka, której nie znasz i musisz się jeszcze osłuchać. No i dlatego moim zdaniem ta edycja jest bez sensu. Biorąc udział w takich konkursach liczę, że poznam coś ciekawego, na pewno się trafi dużo utworów, które już znam, ale jak ktoś zgłasza Mariah czy Madonnę to bez przesady. xd Żeby nie było, nie wpłynęło to na moją ocenę, zagłosowałem tak, iak po prostu podobają mi się piosenki. Ale mimo że pomysł na papierze brzmi fajnie to edycje takie są bez sensu i są typowymi "zapychaczami" - po co je robić, skoro każdy zna te piosenki? Fajnie, gdyby wprowadzić jakąś zasadę odnośnie liczby odsłon, np. jeśli powstaną lata 70/80, bo inaczej będzie powtórka z rozrywki. Tak, ABBA jest spoko, ale czy ktoś chce usłyszeć "Dancing Queen" w takim konkursie? Właśnie myślenie ludzi jest błędne i rozczarowujace, że widzą lata 90 i od razu myślą "kotletowa", bo ta dekada ma serio tyle fajnych utworów mniej znanych, że szkoda, że zgłaszane są same znane praktycznie każdemu.

Dawid, Liver, Aleks, Morison, CB93, Traveler and Bzyku lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 20:54
Bzyku napisał:I znowu pod kreską.... :(
Kochana, tak się kończy jak wystawia się dobry song.

Ogromnie dziękuję za miłe słowa i ostatecznie avvans dla :sweden: Sweden, kolejny z rzędu! Ogólnie to do tej edycji zrobiłem największy research ze wszystkich w tej serii, ale większość fajnych piosenek była z 2000 xd. Ja swojej Marijas nie znałem wcześniej i na pewno nie jest to jej wielki przebój, ale jak już wpadła łatka, że kotlet to trudno.

Wyniki nawet nawet, ale bardzo zabraknie mi :ukraine: Cesarias divas Krokodyle łzy oraz :iceland: Islandii.

KarolStark, Liver, Aleks and CB93 lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 22:25
Dawid napisał:
Bzyku napisał:I znowu pod kreską.... :(
Kochana, tak się kończy jak wystawia się dobry song.

Ogromnie dziękuję za miłe słowa i ostatecznie avvans dla :sweden: Sweden, kolejny z rzędu! Ogólnie to do tej edycji zrobiłem największy research ze wszystkich w tej serii, ale większość fajnych piosenek była z 2000 xd. Ja swojej Marijas nie znałem wcześniej i na pewno nie jest to jej wielki przebój, ale jak już wpadła łatka, że kotlet to trudno.

Wyniki nawet nawet, ale bardzo zabraknie mi :ukraine: Cesarias divas Krokodyle łzy oraz :iceland: Islandii.

dokładnie to zależy co dla kogo jest kotletem, bo ja np. przyznam się nie przepadam za Mariah Carey i nie znałem wcześniej tej piosenki. Love

KarolStark lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lis - 23:18
Yngwie napisał:
Dawid napisał:
Bzyku napisał:I znowu pod kreską.... :(
Kochana, tak się kończy jak wystawia się dobry song.

Ogromnie dziękuję za miłe słowa i ostatecznie avvans dla :sweden: Sweden, kolejny z rzędu! Ogólnie to do tej edycji zrobiłem największy research ze wszystkich w tej serii, ale większość fajnych piosenek była z 2000 xd. Ja swojej Marijas nie znałem wcześniej i na pewno nie jest to jej wielki przebój, ale jak już wpadła łatka, że kotlet to trudno.

Wyniki nawet nawet, ale bardzo zabraknie mi :ukraine: Cesarias divas Krokodyle łzy oraz :iceland: Islandii.

dokładnie to zależy co dla kogo jest kotletem, bo ja np. przyznam się nie przepadam za Mariah Carey i nie znałem wcześniej tej piosenki. Love

przyznaję Tobie rację Ojcze
ja wiele utworuw nie znalam, nawet swojego... a dowiedzialam sie ze to kotlety.. czy jestem normalna? nie sodze... ale musze z tym zyc.. wy .. tez.... Wink Uśmiech

Dawid, Skrzeczek, KarolStark, Łosoś, Sebek and Wilk lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 15 Lis - 18:16
No mi nawet nie chodzi o to, że jestem ANTY popularni wykonawcy. Jeśli ktoś serio nie zna nic innego czy bardzo chce zgłosić to spoko. Może i ktoś nie znał, co nie znaczy, że "Anytime..." to mega popularna piosenka i nie tylko wśród fanów. No właśnie, i jak ktoś już decyduje się na zgłoszenie takich artystów to fajnie by było, gdyby to nie były jakieś znane single. Xddd Nie każdy jest fanem Madonny, sporo osób za nią nie przepada, ale "Frozen" kojarzy raczej każdy. Skoro ktoś np. lubi Madonne, Mariah, jest zapoznany z ich dyskografiami (a nawet jeśli nie to może się zapoznać, skoro jakaś piosenka się spodobała) to fajnie by było, gdyby zamiast kotleta zgłosić coś, czego faktycznie osoby, które nie są fanami nie znają. Mało mają piosenek? Dla mnie takie coś to jest mega pójście na łatwiznę (no może i ktoś zna tylko single, ale osoba, która niezbyt interesuje się muzyką raczej nie zgłasza się do takich konkursów xd), ale jak wspomniałem wcześniej, nie ma o tym mowy w regulaminie. Trudno jest mi takie coś ocenić, ale po prostu kieruję się sympatią do piosenek. I to oczywiste, że przewagę mają utwory, które znam od lat i lubię, jestem z nimi osłuchany niż takie, które słyszę pierwszy raz. Nie uważam, by to było do końca fair i na pewno te mniej popularne propozycje przez to w jakiś sposób cierpią, ale no karać "kotlety" tylko za to, że nimi są też nie jest zbyt fajne, zwłaszcza jeśli lubisz jakąś piosenkę.

Dawid, Przemek, Liver, Darka, vestmann, Morison and Traveler lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach