Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 672
Płeć : Male
Wiek : 20

DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019 Empty DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019

Czw 31 Sty 2019 - 16:48
DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019 2019dmgp-logo-2

Jak co roku, :denmark: Dania wybierze swojego reprezentanta poprzez preselekcje Dansk Melodi Grand Prix, które odbędą się 23 lutego 2019 roku w Jyske Bank Boxen Arena w mieście Herning. W walce o reprezentowanie tego skandynawskiego kraju na Eurowizji powalczy 10 artystów.

UCZESTNICY:
Simone Emilie – Anywhere
Jasmin Gabay – Kiss Like This
Rasmus Faartoft – Hold My Breath
Marie Isabell – Dancing With You In My Heart
Sigmund – Say My Name
Humørekspressen – Dronning af baren
Julie & Nina – League Of Light
Teit Samsø – Step It Up
Leonora – Love Is Forever
Leeloo – That Vibe

Wszystkich utworów można wysłuchać: TUTAJ
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019 Empty Re: DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019

Czw 31 Sty 2019 - 18:33
bardzo słabe preselekcje. z całego zestawu wybrałbym Simone Emilie z Anywhere.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019 Empty Re: DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019

Czw 31 Sty 2019 - 22:06
A mnie pozytywnie zaskoczyło Leonora – Love Is Forever. Nie spodziewałem się tego, a piosenka bardzo fajnie płynie. Simone Emilie – Anywhere chyba wolę minimalnie bardziej, ale jest mi obojętne która z tych dwóch propozycji pojedzie (oby któraś z nich) Nie są oczywiście czymś co wgniata fotel, ale po tym co widzieliśmy w innych preselekcjach to dla mnie takie mocne 7/10
Jasmin Gabay – Kiss Like This też całkiem całkiem, ale już nie to coś. Oprócz tego mam jeszcze 3 piosenki, które są 5/5.5 na 10 więc nie jest źle. Reszta słabiaki.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019 Empty Re: DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019

Pią 1 Lut 2019 - 1:10
A ja jestem absolutnie zauroczony piosenką Leonory "Love Is Forever". Serce Zaczyna się od bardzo przyjemnego i podnoszącego na duchu plumkania w duecie z ładnym, "słodkim" wokalem. Potem zaś wchodzi druga zwrotka i nadaje piosence nowego życia poprzez bogatsze tło instrumentalne i gdy już myślisz, że nic więcej cię nie zaskoczy, nagle wchodzą języki (francuski, duński, niemiecki... ?), które przeplatają się naprawdę zgrabnie i nie wyglądają na wciśnięte na siłę. Do tego nieco oklepane, ale za to bardzo ładne i pasujące do charakteru piosenki przesłanie. Reszta stawki preselekcyjnej jest mniej lub bardziej okej, ale to jest jedyny słuszny zwycięzca.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019 Empty Re: DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019

Pią 1 Lut 2019 - 3:49
A mi się najbardziej podoba Love Is Forever, mimo ogólnej cukierkowatości bardzo miło się tego słucha, bo materia tej piosenki nie jest jednolita i ma wiele ciekawych momentów. Co chwilę człowiek się zaskakuje, a tu wchodzi gitara, a tu trąbka, a tu w ogóle francuski. Utwór rozwija się każdą sekundą i dzięki temu nabiera on dynamizmu. Liczę na dobry występ w Melodie i cyk to Tel-Avivu

Reszta oczywiście tragedia, niespecjalnie wiele oczekiwałem od Danii więc i nie będę narzekał. W superfinale zobaczyłbym jeszcze "Anywhere" i "League of Light", ale wygrana kogoś z tej dwójki powinna się skończyć półfinałowym flopem w rytm spadania majowego deszczyku
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019 Empty Re: DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019

Pią 8 Lut 2019 - 15:15
Niemal każda piosenka w tych pre jest beznadziejna i maksymalnie tandetna. Takie twory muzykopodobne jak "Say My Name" czy "Anywhere" od razu trafiłyby na ostatnie miejsca w moim rankingu. "Love Is Forever" jest zdecydowanie najlepsze, bo nawet nie ma poważnej konkurencji, chociaż to też nie jest jakaś rewelacja. Przetrawiłbym jeszcze "Dancing with You In My Heart" i "League of Light". Cała reszta to dno.
Sponsored content

DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019 Empty Re: DANIA: Dansk Melodi Grand Prix 2019

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach