Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else Empty ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else

Pon 22 Lis - 22:42


Skrót 1:27 - 2:07


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Nie 12 Gru - 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else Empty Re: ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else

Wto 23 Lis - 20:34
To też mi się od razu spodobało więc z uwagi na to wydaje mi się że może to być song @CB93 lub @Morison...
aczkolwiek @Darka też by mnie tu nie zdziwiła bo dość podobne brzmienia potrafiła już wystawiać Myśli Na pewno będzie mi ciężko później przypisać jedną osobę do tej piosenki ale mam nadzieję że przynajmniej tutaj coś trafiłem ^^

CB93 lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else Empty Re: ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else

Pią 3 Gru - 22:22
Słucham sobie wszystkich piosenek tej edycji i ta jakoś wyjątkowo zapadła mi w pamięci, bardzo mi leżą takie nowoczesne utwory inspirowane latami 80-tymi. Zazwyczaj utwory Szymka jakoś wpisują się w ten scenariusz, ale tym razem chyba postawie na @Przemek - (taki edit. po przesłuchaniu większości utworów).

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else Empty Re: ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else

Nie 12 Gru - 9:09
Największe odkrycie dla mnie tej edycji, dziękuję.

CB93 lubi ten post

Sponsored content

ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else Empty Re: ARMENIA: Caroline Kingsbury - Kissing Someone Else

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach