Eurowizja 2021: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie
Yngwie
Admin
Admin
Płeć : Male
Liczba postów : 719
Dołączył/a : 22/02/2017
Wiek : 29
Skąd : Dotterdam
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Forumowy panel eurowizyjny  Empty Forumowy panel eurowizyjny

on Nie Lut 03 2019, 21:02
Hej, w sumie to nie widziałem jak to nazwać, ale od niedawna forumotion udostępniło moduł publikacje i fajnie byłoby to wykorzystać - może zrobilibyśmy taki panel opinii jak na wiwi, czyli ocenianie poszczególnych artystów i piosenek z danych preselekcji (krótkie, kilku zdaniowe lub jak to woli bardziej obszerne osobiste opinie) oraz ocenienie piosenki od 1 do 12 (z miejscami po przecinku) z takich ocen na koniec zrobiłoby się średnią i podsumowało preselekcje.

tu przykład:
https://wiwibloggs.com/2017/02/16/poland-wiwi-jury-reviews-aneta-sablik-lanberry-and-carmell/

byłby ktoś chętny Uśmiech ?
Fenistil
Fenistil
~ We ARE Slavic ~
~ We ARE Slavic ~
Płeć : Male
Liczba postów : 831
Dołączył/a : 26/02/2017
Wiek : 25
Skąd : Kraków

Forumowy panel eurowizyjny  Empty Re: Forumowy panel eurowizyjny

on Nie Lut 03 2019, 22:15
No sam nie wiem... Koncepcja niby fajna i dobrze by było jakoś wykorzystać możliwości tych publikacji, ale to by jednak wymagało bardzo dużo zaangażowania. Wystarczająco dużo czasu potrafi zająć samo przesłuchiwanie piosenek z preselekcji, skrobnięcie paru zdań w poście, czy też robienie rankingów preselekcyjnych. Nie mówiąc już o tym, że pewnie 90% opinii o tych preselekcyjnych utworach to byłoby coś w stylu "ale gówno". Szeroki uśmiech Nad wieloma z nich rzeczywiście trudno się rozpisywać jakoś bardziej.

Myślę, że coś takiego mogłoby się dobrze sprawdzić do oceny utworów wybranych na Eurowizję - w końcu o nich zwykle mamy już coś więcej do powiedzenia i wałkowanie ich pod każdym kątem jest wręcz pożądane. Tyle że ten kto chce, i tak może zostawić swoją opinię w poście i ocenę w ankiecie. Panel eurowizyjny wydaje się więc tutaj trochę zbyteczny, chyba że chcemy mieć nasze opinie zebrane w kupę i ładnie wyeksponowane.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach