Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH Empty WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH

Wto 23 Lis - 23:41


Skrót 1:36 - 2:16



Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Nie 12 Gru - 17:16, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH Empty Re: WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH

Sro 24 Lis - 23:09
KP Edycja 47 - Wilk wystawia na edycję duetową zespół You Me At Six z kawałkiem "Bite My Tongue" https://www.youtube.com/watch?v=l1CTbE3u0PQ i gościnnym udziałem Oliver Sykes, wtedy za duety można było wystawiać zespoły xD ale za to pamiętam że bodaj obaj artyści musieli być ze strefy. Nie wiem czemu wystawiłem taki song wtedy, dość mocno błądziłem w poszukiwaniach ale dobrze pamiętam że @Rahei go bardzo polubiła a także @CB93 dał mi bardzo dobrą notę także tego... Język 3

by the way wokalista sporo się zmienił od tamtego czasu.
avatar
Xytros
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 70
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Warsaw

WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH Empty Re: WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH

Czw 25 Lis - 21:30
Tutaj podobają mi się dźwięki tak samo, jak przy propozycji RÜFÜS DU SOL, w tym, że tutaj jest to pokazane w bardziej dynamiczny sposób, ogólnie wrażenie pozostawiła dobre, wyczuwam tutaj nieco styl, jaki mógł nam zaserwować @Morison no albo może nawet to była @Rahei
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH Empty Re: WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH

Nie 5 Gru - 14:22
Piosenka zaczyna się pulsującym, zapętlonym rytmem więc od razu załapuję klasyczną kompozycję porządnego rockowego kawałka i wcalem się tu nie mylę - utwór wznosi się i opada od zwrotki do refrenu - jest energia i budowanie dynamiki. Nie wiem kto mógł wystawić ten utwór, @CB93 bardzo mi pasuje do Bad Omens, ale znowu nie mam co zrobić z hawkiem, mam nawet wrażenie że hawk nie bierze udziału w tej edycji heh. Tak więc niech tu już zostanie @CB93 .

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

hawk21cmb lubi ten post

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH Empty Re: WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH

Sob 11 Gru - 16:10
Trudno mi wyjaśnić, dlaczego, możliwe, że zbłądziłem z tymi myślami, ale mam silne przeczucie, że za tym utworem kryje się @Przemek.
Sponsored content

WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH Empty Re: WĘGRY: You Me At Six - SUCKAPUNCH

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach