Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion Empty DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion

Sob 27 Lis - 22:25


Skrót 3:18 - 3:58


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Nie 12 Gru - 17:34, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion Empty Re: DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion

Nie 28 Lis - 2:14
A tu total max po kilku sekundach od razu wyczuwam brzmienia @hawk21cmb chociaż ja osobiście zdecydowanie bardziej preferowałem blondynę hawka z poprzedniej anonimowej to nie zdziwię się jak dla odmiany to tutaj będzie awans Język 1
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion Empty Re: DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion

Czw 2 Gru - 23:00
Tak tu można wpaść w pułapkę pt. Hawk, ktoś chyba musi wiedzieć, że mam słabość do tego typu utworów z metal-zadziorem i przy tym melodyjnych. Battle Beast z uwagi, że to fiński zespół brałem nawet pod uwagę przy jednej z edycji. Ja tu obstawiam @Liver

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Liver lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion Empty Re: DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion

Pią 3 Gru - 11:41
Klasyczne, dobre jebańsko, @hawk21cmb albo @Rahei, Liver również by pasował, ale w ukrytych zawsze dawał coś mniej oczywistego.
Sponsored content

DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion Empty Re: DANIA: BATTLE BEAST - Master Of Illusion

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach