Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Nie Gru 12, 2021 12:47 am
:ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine:

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ AVvXsEhuENC-lqb_eNuiXMaOlKFxcNo-X8oCTQaTh3d2ms8uS01rdMOta7x_-WQf3KDQ5j4zeo4iNj5o-B3V4dEz58ul3s6uAa1ZgDzeGIgLJTLNE1QgZkYp2foFRFuCCHHD9IA75QVg7jtQxrVd9hnZ8QYnpgeQc4AAQ-3uNWl-crUpae1wkgpu0IMIUzkJzQ=s16000

Za sprawą wygranej :sukraine: Ukrainy w poprzedniej edycji, czterdziesta dziewiąta odsłona konkursu odbędzie się we Lwowie.

► REGUŁY 49. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM:
- Wybieracie jedną piosenkę.
- Jest to edycja „Rap & hip-hop", więc utwory muszą reprezentować gatunek rap albo hip hop.
- Wszelkie kolaboracje z popowymi artystami nie będą dopuszczone do konkursu. (KLIK)
- Utwór musi być zgodny z regulaminem Konkursu.

► WZÓR TYTUŁU ZGŁOSZENIA:
KRAJ: Wykonawca - Tytuł

► TERMINARZ:
(Uwaga! Zmiany względem standardowego harmonogramu - terminarz może ulegać zmianom)

12.12 - 23.12 godz. 23:59 [ZGŁOSZENIA]
24.12 - 29.12 godz. 19:00 [GŁOSOWANIE W PÓŁFINAŁACH]
30.12 godz. 21:00 [WYNIKI PÓŁFINAŁÓW]
31.12 - 05.01 godz. 18:00 [GŁOSOWANIE W FINALE]
06.01 godz. 21:00 [WIELKI FINAŁ]

• W związku ze zwycięstwem w poprzedniej edycji, automatyczny awans do finału uzyskuje Aleks!

• W tej edycji udział mogą wziąć wszyscy!

• Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasz utwór spełnia wszystkie wymogi regulaminu, zapraszam do kontaktu ze mną na PW.

Miłej zabawy! Szeroki uśmiech

:ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine: :ukraine:

Liver lubi ten post

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Nie Gru 12, 2021 1:07 am
wszystko spk i rozumiem wygranko bylo ale pls xD jest was trójka i wszyscy byliście dostępni na forum, także mógł jeden drugiego wyręczyć i napisać na sb heeej przesuwamy te zgloszenia na nw 1:00 a nie ja siedzialam w przystanku w tramwajoo i odswiezalam telefon ciagle zastanawiajac sie czy sie ruchacie sracie czy zgloszenia dacie jakby elo wazniejsze bylo napisanie ze n i e r e g u l a m i n o w e zgłoszenie.

co złego to nie ja pół serio pół zartem to pisze ale pls nie zapominajcie o użytkowniczkach których nie było na wynikach w2g ok? pozdr

marjuz, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Liver nie lubi tego postu

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Nie Gru 12, 2021 1:26 am
Bardzo przepraszam za to nieporozumienie zarówno Ciebie jak i wszystkich, którzy na nim ucierpieli. Biorę je na klatę i zrobię wszystko, żeby się ono nie powtórzyło w przyszłości. Zabawny

Przemek and Liver lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Nie Gru 12, 2021 4:30 am
Ta zasada z zakazem kalaboracji jest dla mnie debilna, ale no ok. xD Wiem, że to nie teraz czas na takie dyskusje, ale dopiero to zobaczyłem i mnie to rozśmieszyło. Co to ma znaczyć czysty hip-hop/rap? xdddd Czyli wszystkie piosenki w tym gatunku, które czerpią z popu/rocka/metalu/country itd. są zabronione? Bo ja totalnie nie rozumiem jaka jest różnica czy ktoś zgłosi np. takie "Industry Baby" Lil Nasa czy "Loyalty" Kendricka w której w refrenie pojawia się Rihanna, ale jest to zdecydowanie piosenka, która wpasowuje się w tematykę edycji. xd

Nie miałem na celu zgłosić kolaboracji, po prostu rozśmieszył mnie absurd tego, tym bardziej, że dużo obecnych gwiazd rapu typu Nicki, Lil Nas, Lizzo to jest w większości pop, tak samo jak ktoś zgłosił Azealie to trudno nazwać jej muzykę hip-hopową. xd Ale rap jest. Może od razu podać definicję tego jak powinna brzmieć piosenka w 100% rap/hip-hop? Szeroki uśmiech Bo się boję, że zgłoszę jeszcze coś niewystarczająco hip-hopowego. xd

Darka, CB93 and Xytros lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Nie Gru 12, 2021 8:36 am
ciesze sie ze moj temat pt. "haloooo" podzialal kocham was WSZYSTKICH

Daniell, KarolStark, Przemek, Darka, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 260
Płeć : Male
Skąd : Poznań

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Czw Gru 16, 2021 4:57 pm
Czy dobrze rozumiem, że w tej edycji żadna linijka tekstu nie może być wyśpiewana?
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Pią Gru 24, 2021 9:42 pm
WYROK

Dawid, Daniell, KarolStark, marjuz, Łosoś, Sebek, Wilk and CB93 lubią ten post

avatar
Gość
Gość

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Pią Gru 24, 2021 9:46 pm
KarolStark napisał:
WYROK


jezuu gratulacje dla mojej CURY z okazji debiutu actorskiego
avatar
Gość
Gość

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Sob Gru 25, 2021 9:32 am
dlaczego pracowalas w dzien narodzin mesjasza?
avatar
Gość
Gość

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Sob Gru 25, 2021 11:20 am
ja uwazam ze cbd powinien dostac wyjatkowo prawo glosu poniewaz zdyskwalifikowano gdy glosowanie juz sie zaczelo
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Sob Gru 25, 2021 12:12 pm
Eyida napisał:dlaczego pracowalas w dzien narodzin mesjasza?

Ktoś pracować musi, żeby ktoś świętować mógł…

Dawid, KarolStark and marjuz lubią ten post

Sponsored content

ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ Empty Re: ZASADY OGÓLNE + TERMINARZ

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach