Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

+17
Mrs.Nobody
Wilk
hawk21cmb
Bluee
Ilona
Skrzeczek
Fenistil
iguś
Dawid
IgorBielak
magou
Sebek
CzerwonePaznokcie
Dastame
monkeyy
Drover
Aro
21 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz grecki utwór?

4 - 27%
4 - 27%
3 - 20%
2 - 13%
0 - 0%
1 - 7%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 15
 
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Pią 8 Mar - 1:20
Mnie na razie jakoś kompletnie to nie przekonuje. Po teaserze liczyłem na dużo, dużo więcej. A tutaj choć głos Katerine jest ciekawy, to trochę się marnuje na tej piosence. Trochę się nudzę słuchając tego - takie typowe popowe pitu-pitu, które wlatuje mi jednym uchem, a wylatuje drugim.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Pią 8 Mar - 12:47
Jakoś tak wyszło, że ta piosenka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie przy pierwszych odsłuchach, z czasem moje dobre odczucia nieco zmalały, ale wciąż uważam, że to dobry, dosyć mainstreamowy, przyjemny w odsłuchu wybór z fajnym wokalem i Grecja raczej zasłużyła na powrót do finału, który też pewnie nastąpi. Szczerze to teledysk w ogóle mi się nie podoba, ale to tylko dodatek i występ może zrobi na mnie dużo lepsze wrażenie :P. 7/12
avatar
Gość
Gość

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Pią 8 Mar - 23:45
Wkręciła mi się ta piosenka już po pierwszym przesłuchaniu. Kolejny raz Grecja nie zawodzi. Jestem ciekawa, jak wypadnie na żywo. Najbardziej podoba mi się ten niezwykły głos piosenkarki.

12/12
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sob 9 Mar - 11:53
Nie podoba mi się ani piosenka, która jest bardzo generyczna i wtórna (typowy mainstream); ani głos Kateriny. Mimo wszystko wydaje mi się że Grecja awansuje do finału, gdyż po opiniach na yt i zagranicznych forach zbiera pochlebne recenzje.
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sob 9 Mar - 12:39
Piękna i długowłosa Katerina przykuwa uwagę i uwagę przykuwa jej piosenka. Pierwsza od wieku lat piosenka Grecji, ktora mi się podoba. Wracam do niej codziennie i pewnie przez jakiś czas tak będzie. Te motywy w teledysku troche mi przypominają teledysk naszej roksany i generalnie widzę to w samych superlatywach Uśmiech
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Nie 10 Mar - 13:58
Utwór na bardzo wysokim poziomie. Brzmi bardzo światowo. Miałem wrażenie że jednak Grecja pójdzie w bardziej alternatywne brzmienia. No bo niby tutaj jest trochę alternatywnie ale jednak też bardzo popowo. No ale jednak pomimo tego popu utwór nie jest wcale taki oczywisty i brzmi ciekawie. Dziewczyna ma naprawdę ciekawą barwę głosu. Na początku jakoś nie byłem mocno przekonany do tej propozycji ale po kilku odsłuchach utwór dużo zyskuje. Wydaje mi się że bardzo dużo będzie zależało od występu. Uśmiech 8/12
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Nie 10 Mar - 14:35
Długo szukałem określenia dla tej piosenki i pomógł mi Fenistil. Jest to dokładnie "takie typowe popowe pitu-pitu". Pomplumkało, pobetterlowciało i się skończyło. Głos jak głos, melodia jak melodia, greckiego klimatu tutaj za grosz nie ma, średniawo.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Czw 14 Mar - 21:55
Bardzo miła odmiana u Grecji, chyba po raz pierwszy stawiają na tego typu utwór bo zazwyczaj prezentują inne klimaty a piosenka w poprzednim roku to już wcale mi się nie podobała a tutaj mamy dobrą produkcje, ciekawy wokal i fajny wkręcający się refren. Uważam że porządny występ zagwarantuje dobry lub bardzo dobry rezultat w finale, takiego popu mogę słuchać Uśmiech I trzymam kciuki za Grecję w tym roku.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sob 23 Mar - 18:21
Moja tegoroczna nagroda dla "piosenki, której na początku lekko nie lubiłem, ale wszechobecny hype na nią sprawił, że całkiem ją znienawidziłem i teraz niesamowicie działa mi na nerwy" trafia do... Grecji! Brawo! :king:
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sob 23 Mar - 20:08
To Grecja jest gdzieś hypowana? Szeroki uśmiech Ja myślałem, że raczej większość uważa tę piosenkę za przeciętną.
avatar
Mrs.Nobody
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 48
Płeć : Female
Wiek : 22
Skąd : Ślunsk

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Sob 23 Mar - 20:11
Fenistil napisał:Moja tegoroczna nagroda dla "piosenki, której na początku lekko nie lubiłem, ale wszechobecny hype na nią sprawił, że całkiem ją znienawidziłem i teraz niesamowicie działa mi na nerwy" trafia do... Grecji! Brawo! :king:

Rok temu miałam identycznie z "Fuego" i Eleni w ogóle! Szeroki uśmiech

A co do "Better Love" piosenka jest ok, głos Katerine ciekawy, ale zaczyna mnie już pomału nudzić :/ W ogóle to wyjątkowo w tym roku szybko te piosenki mi się nudzą, zazwyczaj pod koniec marca zaczynałam się rozkręcać z katowaniem połowy stawki aż do prób 🇩🇯
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Nie 7 Kwi - 13:27
Kiepsko Katrina wypadła w Amsterdamie, ale podobno to wina choroby. Po tym występie dużo fanów esc, zaczęło pisać o kolejnym flopie Grecji. Za niedługo kolejny koncert, więc przekonamy się czy to była tylko chwilowa niedyspozycja, czy Katrina na żywo tak słabo śpiewa.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Nie 7 Kwi - 13:47
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Czw 18 Kwi - 13:09
Tu macie tą samą :greece: Katerine śpiewającą wraz z chórzystkami refren utworu "Better Love". Uśmiech

https://www.instagram.com/p/BwIOfcSoJJd/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Chyba już wyzdrowiała, bo tutaj wokalnie było dosyć poprawnie. Wink
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Pon 22 Kwi - 0:08
:greece: (LIVE Z MADRYTU) :greece:

:greece: Katerine potwierdziła tym występem, że będzie się bić o wygraną w półfinale... Serce

Ale z Tamtą to ona nie wygra... :*
Sponsored content

GRECJA: Katerine Duska (Better Love) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Katerine Duska (Better Love)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach