Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 23 Kwi - 23:26
WYNIKI FINAŁU 52. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]





































1. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Architects - Animals - 82 pkt. (Traveler)

2. :sturkey: TURCJA: Rina Sawayama - XS - 80 pkt. (Eyida)

3. :sportugal: PORTUGALIA: Moses Sumney - Cut Me - 79 pkt. (Dawid)

4. :sukraine: UKRAINA: Björk - Jóga - 78 pkt. (Przemek)
5. :sslovakia: SŁOWACJA: El-Sun & Nobuhle - Never Never - 77 pkt. (Liver)

[You must be registered and logged in to see this image.]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Gratulacje dla Traveler za jej pierwsze, historyczne zwycięstwo w naszym konkursie.

Dziękuję Wam bardzo za udział w tej edycji PdF-u. Widzimy się w następnej, którą poprowadzi @nw! Odbędzie się ona jednak dopiero po Eurowizji.

Traveler lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 23 Kwi - 23:35
nuda powinna wygrac [You must be registered and logged in to see this link.]
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 23 Kwi - 23:46
zenada wyniken, czuje ZDEGUSTOWANIE. ja myslalm ze to forum moze miec jakies minimalną krzte nadziei na jakas przyszlosc (ft. quavo) ale czego oczekiwac jak tu same konserwatywki, fanki dziadrocka siedza...

max dzia dla uzytkowniczek [You must be registered and logged in to see this link.] ( mega muza, powinna win, jasny przyklad na to, że ci co wystawiajo ART muze potrafią docenić ART muze innych) oraz [You must be registered and logged in to see this link.] macie mega przyszlosc wraz z madonnas, wy dojdziecie do future... reszta niech zostanie w swoim bezgustnym muzicznym sredniowieczu byee

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dawid, Liver, iguś, Fenistil, Łosoś, Sebek, Aleks and xclolka lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 23 Kwi - 23:49
myślę że murzitowa partia stracila wiekszosx i powinna nawiazac rozmowy koalicyjne (z chinkami i french indie spotify entuzjastami), bo grozi nam stałe przejęcie pdf przez rockmenki . opozycja w rozsypce

Dawid, marjuz, Liver, iguś, Fenistil, Batiooo, Łosoś and lubią ten post

syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Kwi - 1:01
O, w końcu udało mi się zdobyć miejsce w top 10.

Daniell and Fenistil lubią ten post

Traveler
Traveler
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 118
Płeć : Female

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Kwi - 1:08
Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw, zaskoczyliście mnie całkowicie Zawstydzony

Niewątpliwie utwór "Animals" okazał się wyborem love/hate. Ogromnie cieszy mnie fakt, że choć części z Was się spodobał. Zdaję sobie sprawę, że był to typ utworu, którego zazwyczaj nie mamy okazji usłyszeć na scenie eurowizyjnej, tym bardziej niesamowite, że udało się osiągnąć złoto. Po prostu kosmos Uśmiech . Chcę bardzo podziękować za wsparcie punktowe od [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] - dziękuję  Serce Serce Serce 
Świetnie, że mojej dwunastce również udało się wywalczyć podium  Uśmiech


Na następną - już poeurowizyjną - edycję zapraszam Was do Grodna  Uśmiech 


"Ludzkość szybko staje się niezdolna do pojmowania różnorodności, jeśli przez jakiś czas odzwyczaiła się od jej widoku"  Serce

Dawid, Przemek, Liver, Fenistil, Batiooo, Łosoś, Rahei and xclolka lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 24 Kwi - 23:28
Brawo Traveler, dobry zwycięzca. Spodziewałem się jeszcze większych kontrowersji i oburzenia, ale muzyka zawsze się wybroni. Chyba że rock to nie muzyka.

Dziękuję bardzo za punkty. W sumie to wystawiłem tę piosenkę bardziej z ciekawości i dla ubarwienia stawki (lubię ją, ale nie aż tak) a że tak pójdzie to się nie spodziewałem.

Rahei and Traveler lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 25 Kwi - 2:36
Ja się mega cieszę ze zwycięzcy, moja druga ulubiona piosenka tej edycji. Poza tym o mało co nie wygrała Rina - pierwsze co jak ktoś ją zgłosił miałem, że oho, wygra i to byłby taki typowy do bólu przewidywalny zwycięzca. Mimo że nawet ją lubię to mam jej już przesyt, jak i jej piosenek, więc dobrze, że tak się nie stało.

W sumie to wszystkie piosenki, którym dałem dużo pkt. znałem już wcześniej poza tymi Batio, Fenistila i Livera, więc nawet nie musiałem się jakoś bardzo przysłuchiwać tym występom. Ogólnie dużo utworów znałem, ale i tak jak na taką edycję spodziewałem się więcej kotletów. Piosenka Taylor spoko, chociaż wolę "The Archer", "Daylight" albo "False God", za nie byłoby jeszcze więcej pkt.

Jestem jedyną osobą, która nie czai fenomenu Labrinth? To już druga jego piosenka w tym konkursie i znowu słabizna, i znów wysokie miejsce. A o ile Madonnę lubię tak ten utwór to jest trochę taki joke. Madonna zawsze jak ktoś umrze szczyci się tym, że koledzy z branży się wykańczają, a ona dalej żyje i w końcu postanowiła nawet nagrać o tym piosenkę. Xddd

Liver, xclolka and Traveler lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach