Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

+15
Skrzeczek
Wilk
Szymek79
Dawid
Fenistil
Aleks
Liver
marjuz
Yngwie / admin
iguś
vestmann
Dastame
justi578
KarolStark
Łosoś
19 posters
Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 1:56
Turkusowy dywan już za nami, zatem czas na to co najciekawsze - półfinały tegorocznego konkursu. Już za niecałe 2 dni pożegnamy pierwsze 7 piosenek, jak i 10 z nich usłyszymy ponownie w sobotę.

Tym samym otwieram temat związany z półfinałami tegorocznego konkursu, gdzie będziecie mogli komentować rzeczy związane z widowiskiem, przed, w trakcie oraz po półfinałach Wink

I Półfinał Eurowizji 2022 odbędzie się 10 maja o godz. 21 w Turynie. Weźmie w nim 17 państw, które powalczą o 10 miejsc gwarantujących udział w sobotnim finale.

Kolejność występów:

01. :albania: Ronela Hajati - Sekret
02. :latvia: Citi Zēni - Eat Your Salad
03. :lithuania: Monika Liu - Sentimentai
04. :switzerland: Marius Bear - Boys Do Cry
05. :slovenia: LPS - Disko
06. :ukraine: Kalush Orchestra - Stefania
07. :bulgaria: Intelligent Music Project - Intention
08. :netherlands: S10 - De Diepte
09. :moldova: Zdob și Zdub and Advahov Brothers - Trenulețul
10. :portugal: Maro - Saudade, saudade
11. :croatia: Mia Dimšić - Guilty Pleasure
12. :denmark: REDDI - The Show
13. :austria: Lumix feat. Pia Maria - Halo
14. :iceland: Systur - Með hækkandi sól
15. :greece: Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together
16. :norway: Subwoolfer - Give That Wolf a Banana
17. :armenia: Rosa Linn - Snap

SKRÓT PIOSENEK
SKRÓT PRÓB


Na koniec tak jak zawsze, ważne pytanie - Kogo chcecie czy też nie chcecie zobaczyć w finale?

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:


do skopiowania:

Zatem nic nie można innego rzec jak tylko: Let the Eurovision Song Contest 2022 begin!

chilling chilling chilling

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura

Fenistil lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 933
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 12:03
git

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :albania: :latvia: :lithuania: :ukraine: :netherlands: :portugal: :austria: :iceland: :armenia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :bulgaria:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :switzerland: :slovenia: :moldova: :croatia: :denmark: :norway: :greece:

KarolStark lubi ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 13:44
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :ukraine: :netherlands: :iceland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :latvia: :greece: :switzerland: :bulgaria: :portugal: :croatia: :denmark:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :austria: :slovenia: :albania: :lithuania: :moldova: :norway: :armenia:

przed próbami chciałam :austria: w finale ale oczywiście okazuje się, że większość tych śpiewających pań w projektach z DJ nie umie śpiewać bez autotune i innych modyfikacji. Naiwna...

KarolStark nie lubi tego postu

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 206
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 15:23
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :albania: :ukraine: :netherlands: :iceland: :greece: :norway:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :latvia: :switzerland: :bulgaria: :moldova:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :lithuania: :slovenia: :portugal: :croatia: :denmark: :austria: :armenia:
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 17:44
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :netherlands: :greece: :armenia: :moldova: :ukraine: :lithuania: :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :slovenia: :latvia: :denmark: :croatia: :austria:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :norway: :portugal: :albania: :iceland: :bulgaria:
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 17:58
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :ukraine: :netherlands: :portugal: :iceland: :greece: :moldova: :armenia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :albania: :switzerland: :bulgaria: :denmark: :austria:  
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :latvia: :slovenia: :croatia: :norway:


z moich faworytów molitva za :iceland: siski oraz :lithuania: monikę, one tego najbardziej będą potrzebować  monetta monetta monetta monetta

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura

Skrzeczek lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 19:08
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
:slovenia: LPS - Disko
:moldova: Zdob și Zdub and Advahov Brothers - Trenulețul
:ukraine: Kalush Orchestra - Stefania
:greece: Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together
:portugal: Maro - Saudade, saudade
:switzerland: Marius Bear - Boys Do Cry
:netherlands: S10 - De Diepte
:lithuania: Monika Liu - Sentimentai
:iceland: Systur - Með hækkandi sól

KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
:albania: Ronela Hajati - Sekret
:bulgaria: Intelligent Music Project - Intention
:denmark: REDDI - The Show
:austria: Lumix feat. Pia Maria - Halo
:norway: Subwoolfer - Give That Wolf a Banana

KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:latvia: Citi Zēni - Eat Your Salad
:croatia: Mia Dimšić - Guilty Pleasure
:armenia: Rosa Linn - Snap
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 21:00
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :latvia: :lithuania: :ukraine: :netherlands: :moldova: :portugal:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :albania: :switzerland: :bulgaria: :denmark: :austria:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :slovenia: :croatia: :iceland: :greece: :norway: :armenia:

Ciekawe jest to, jak bardzo potrafię zmienić podejście do niektórych utworów po próbach. I to częściej na plus niż na minus, bo mimo że Holandia i Mołdawia rozczarowały, to nadal je chcę w finale. Za to Łotysze, którzy mnie trochę wkurzali, zdołali mnie do siebie przekonać a poza tym patrząc na ich fragment oni po prostu zasługują na finał. Nie przekonam się za to do Mariusa, piosenka ni ziębi mnie ni grzeje, staging mi się podobał, ale sam Marius jakoś mnie odpycha jako osoba. W sumie jedyny fader od preselekcji to LPS, którzy mi zobojętnieli. Ogólnie słaby półfinał, gdybym mogła to bym przepuściła z niego 7 krajów a z drugiego 13.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 21:14
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :portugal: :greece: :slovenia: :netherlands:
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE ALE NIE TAK BARDZO JAK TAMTE NA GÓRZE  :switzerland: :lithuania: :croatia: :norway:  

KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:  :albania: :latvia: :bulgaria:  
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:  :ukraine: :iceland: :austria: :armenia: :moldova: :denmark:


Ostatnio zmieniony przez Dastame dnia Wto 10 Maj - 18:48, w całości zmieniany 1 raz
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 22:07
Jestem w gronie osób, które wolą I półfinał, więc tutaj jest więcej utworów, którym życzę awansu i tylko 2, których naprawdę nie lubię.

JEDNE Z MOICH ULUBIONYCH:
1. :iceland: ISLANDIA: Bardzo przyjemne, gitarowe granie, dobrze zgrane wokalnie, a tekst bardzo poetycki i taki pokrzepiający. Potrzebowałem jednak trochę czasu, by ten utwór odkryć.
2. :lithuania: LITWA: Nietuzinkowa, jakoś wpadła mi w ucho, dobrano do niej przyjemne i nieoczywiste dźwięki.
3. :ukraine: UKRAINA: Udane połączenie folku i rapu, urzekający utwór z chwytliwą melodią.
TEŻ CHĘTNIE USŁYSZĘ W FINALE:
4. :latvia: ŁOTWA: Fajnie brzmienie, humorystyczny, ale niegłupi i niebanalny charakter utworów. Dodatkowo (choć to nie powinno decydować o awansie) jakoś tak miło byłoby, jakby po serii niepowodzeń Łotwie się udało
5. :portugal: PORTUGALIA: Bardzo przyjemna, choć trochę chętniej jej słuchałem wcześniej niż teraz.
6. :armenia: ARMENIA: Trochę u mnie zyskała ostatnio, takie przyjemne dla ucha granie, choć z początku trąciło mnie jakoś banalnością. Niby kolejny utwór o rozstaniu, ale jakoś tak ładnie oparty na motywie tego "pstryknięcia".
7. :netherlands: HOLANDIA: Komfortowo się słucha tego utworu.
8. :moldova: MOŁDAWIA: Przyjazny folk z dobrą energią
"RÓBTA, CO CHETA":
9. :denmark: DANIA: Spoko ballado-rock, chociaż utwór nie jest jakiś wybitny.
10. :croatia: CHORWACJA: Coś uroczego w sobie ma, choć do końca mnie nie chwyciła.
________________________
11. :switzerland: SZWAJCARIA: Nawet ładny tekst, jakiś klimat, ale do końca mnie nie przekonała.
12. :greece: GRECJA: Nadal nie wywołuje u mnie zachwytu, ale słucha się jej w porządku.
13. :austria: AUSTRIA: Taka może być eskowa piosenka, raczej jedna z lepszych tego typu. Może jakimś cudem jednak da radę na żywo...
14. :bulgaria: BUŁGARIA: Moim zdaniem jest na swój sposób przyjemna, taki spoko lekki rock, choć szkoda, że nie jest na lepszym poziomie.
15. :slovenia: SŁOWENIA: Na początku miałem pozytywne odczucia, teraz w ogóle mnie do tego utworu nie ciągnie, ale jak już go słyszę, to mi nie wadzi. Przynajmniej też wprowadzili trochę różnorodności tą piosenką.
KRAJE, KTÓRYCH PROPOZYJI BARDZO NIE LUBIĘ:
16. :norway: NORWEGIA: Ma jeszcze jako tako przyjemne zwrotki, ale od refrenu bolą mnie uszy. Bardzo odpychające mnie dźwięki. Nie przemawia do mnie również treść utworu.
17. :albania: ALBANIA: Sporo tutaj brzmień niemiłych dla mojego ucha i ogólnie wydaje mi się być to dosyć tandetnym utworem.



Łosoś napisał:z moich faworytów molitva za :iceland: siski oraz :lithuania: monikę, one tego najbardziej będą potrzebować  monetta monetta monetta monetta

Moje dwie ulubione w tym półfinale, fajnie, jakby chociaż jedna przeszła, a jak obie, to już w ogóle. Dołączam się do modlitvy monetta.

Fenistil and Łosoś lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1870
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 9 Maj - 22:39
Zdecydowanie wolę ten półfinał i powoli przygotowuję się już mentalnie na opłakiwanie czyjegoś flopa, bo bez ofiar się nie obejdzie. Poniżej moje życzenia oraz [dość ryzykowne] przewidywania:
EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Odds1

- - -

Natomiast podsumowałem też nasze typy z forumowego typera i oto co wyszło:

Pewniaki do awansu
:netherlands: 20/20
:portugal: 20/20
:ukraine: 20/20
:armenia: 20/20
:greece: 20/20
:norway: 20/20
Większość widzi ich w finale
:moldova: 16/20
:lithuania: 15/20
:latvia: 13/20
Na granicy walki o ostatnie wolne miejsce
:albania: 10/20
:iceland: 10/20
:switzerland: 8/20
Raczej bez szans
:austria: 4/20
:bulgaria: 2/20
:slovenia: 1/20
:denmark: 1/20
:croatia: 0/20

Zwycięstwo w całym półfinale
:ukraine: 18/20
:greece: 2/20

Zwycięstwo u jury w półfinale
:greece: 13/20
:portugal: 5/20
:ukraine: 2/20

Zwycięstwo u widzów w półfinale
:ukraine: 17/20
:norway: 3/20

Dawid, Skrzeczek, marjuz, iguś, vestmann, Łosoś, Rahei and lubią ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 10 Maj - 0:38
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
:netherlands: S10 - De Diepte
:portugal: Maro - Saudade, saudade
:croatia: Mia Dimšić - Guilty Pleasure
:denmark: REDDI - The Show
:iceland: Systur - Með hækkandi sól
:greece: Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together
:armenia: Rosa Linn - Snap

KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
:latvia: Citi Zēni - Eat Your Salad
:moldova: Zdob și Zdub and Advahov Brothers - Trenulețul
:austria: Lumix feat. Pia Maria - Halo

KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:albania: Ronela Hajati - Sekret
:lithuania: Monika Liu - Sentimentai
:switzerland: Marius Bear - Boys Do Cry
:slovenia: LPS - Disko
:ukraine: Kalush Orchestra - Stefania
:bulgaria: Intelligent Music Project - Intention
:norway: Subwoolfer - Give That Wolf a Banana
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 915
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 10 Maj - 14:32
Pewnie co roku piszę coś w tym stylu, ale: o cholera jak to szybko zleciało xD

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :ukraine: :netherlands: :portugal: :croatia: :iceland: :greece: :norway: :armenia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :albania: :latvia: :bulgaria: :moldova:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :switzerland: :slovenia: :denmark: :austria:

Niby poziom tego półfinału nie powala, ale jednak praktycznie połowę utworów z niego autentycznie lubię i chciałbym widzieć dalej. Z mojego top10 jestem spokojny o awans Portugalii, Holandii raczej też i Grecji. Będę się łudzić, że Sestre z Islandii się załapią, ale wątpię. Boję się wyników tego semi, będzie jakiś hicior dziś wieczorem wyczuwam.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 10 Maj - 18:09
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:  :portugal: :netherlands: :ukraine: :iceland: :greece:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :moldova: :norway: :bulgaria: :latvia: :slovenia: :denmark:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :albania: :austria: :armenia: :croatia: :switzerland: :lithuania:

kitty kitty kitty kitty kitty kitty kitty kitty kitty kitty kitty kitty kitty kitty

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 20

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 10 Maj - 20:39
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :slovenia: :ukraine: :netherlands: :portugal: :iceland: :greece:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :albania: :bulgaria: :croatia: :denmark: :austria: :norway:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :latvia: :switzerland: :moldova: :armenia:

Molitva za Islandię i Słowenię no i za Litwę też się przyda
Sponsored content

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 66. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach