Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SZWECJA: KUMMER feat. Max Raabe - Der Rest meines Lebens Empty SZWECJA: KUMMER feat. Max Raabe - Der Rest meines Lebens

Wto 31 Maj - 1:37
No i kolejny mój powrót do strefy zachodniej... Szkoda, że jeszcze nie znałem tego utworu w poprzedniej serii, bo na pewno bym wystawił w którejś ze strefowych.

W piosence Der Rest meines Lebens (czyli: Reszta mojego życia) 30-letni wówczas raper :germany: Felix Kummer opowiada o swego rodzaju kryzysie wieku po-młodzieńczego. Nadchodzi taki czas, kiedy szalone akcje, wieczne imprezowanie i życie na krawędzi niepostrzeżenie ustępują miejsca chodzeniu wcześniej spać, niedzielnym obiadkom i oklepanym ceremoniom życia rodzinnego - czyli temu, czym wcześniej nierzadko się gardziło. Życie staje się miałkie i jakby mniej wartościowe, ale do tego co było nie ma już powrotu. Trzeba nauczyć się żyć w tych nowych realiach i pogodzić się z przemijaniem, a może reszta życia nie będzie taka znowu najgorsza.



Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach