Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pon 20 Cze - 23:07
:norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za sprawą wygranej :snorway: Norwegii w poprzedniej edycji, pięćdziesiąta piąta odsłona konkursu odbędzie się w Oslo.

► REGUŁY 55. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM:
- Wybieracie jedną piosenkę.
- Jest to edycja „Oceaniczna", więc zgłaszamy piosenki wykonywane przez artystów pochodzących lub zamieszkujących Australię, Nową Zelandię, Fiji, Kiribati, Mikronezję, Nauru, Palau, Papuę Nową Gwineę, Samoa, Tonga, Tuvalu, Vanuatu, Wyspy Marshalla i Wyspy Salomona.
- Utwór musi być zgodny z regulaminem Konkursu.

► WZÓR TYTUŁU ZGŁOSZENIA:
KRAJ: Wykonawca - Tytuł

► TERMINARZ:
(Uwaga! Wydłużony termin zgłoszeń - terminarz może ulegać zmianom)

21.06 - 08.07 godz. 23:59 [ZGŁOSZENIA]
09.07 - 15.07 godz. 19:00 [GŁOSOWANIE W PÓŁFINAŁACH]
15.07 godz. 21:00 [WYNIKI PÓŁFINAŁÓW]
16.07 - 23.07 godz. 18:00 [GŁOSOWANIE W FINALE]
23.07 godz. 21:00 [WIELKI FINAŁ]

• W związku ze zwycięstwem w poprzedniej edycji, automatyczny awans do finału uzyskuje Aleks!

• W tej edycji udział mogą wziąć wszyscy!

• Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasz utwór spełnia wszystkie wymogi regulaminu, zapraszam do kontaktu ze mną na PW.

Miłej zabawy! Szeroki uśmiech

:norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway: :norway:


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Pią 1 Lip - 14:36, w całości zmieniany 1 raz

Liver and Morison lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 1 Lip - 14:35
W związku z rażąco niską liczbą zgłoszeń (5, słownie pięć)do niniejszej edycji konkursu, termin zgłoszeń zostaje przesunięty po raz kolejny - tym razem do 8 lipca (piątek), do godziny 23:59. W przypadku braku odpowiedniej liczby zgłoszeń umożliwiającej rywalizację (powyżej 10, słownie dziesięć), będzie rozważana możliwość tymczasowego zawieszenia działalności konkursu na czas nieokreślony.
cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 144
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 1 Lip - 14:36
u mnie w pracy są karnety na czas nieokreslony ale z miesiecznym okresem wypowiedzenia

Darka, Aleks and CB93 lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 8 Lip - 14:27
W związku z patową sytuacją, w jakiej znalazł się nasz konkurs, zapraszam do wypełnienia króciutkiej ankiety - czas do jutra (09.07) do godziny 20:00.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 8 Lip - 14:32
Ja i na pewno jeszcze kilka osób zamierzało zgłosić songi. Antyrekord uczestników realnym zagrożeniem, ale myślę że możemy zostawić ten temat. Proszę zaciągnąć siłą wszystkie osoby które głosowały na Oceaniczną. O zmianie tematów na prostsze pomyśleć od nowej serii lub od kolejnej edycji w ostateczności.

Fenistil lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 8 Lip - 14:51
Ja tylko przypomne ze 5 na 7 uczestnikow ktorzy nie sa organizatorami chcialy w to miejsce inna edycje, ale organizatorki nie poszly za wiekszoscia MASAKRA

z czego jedna z dwoch osob co chcialy oceaniczna nie wziela udzialu w zadnej edycji tej serii






Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 8 Lip - 15:08
Głosowałem na Oceaniczną, ale wobec tego co się dzieje z konkursem, nie chcę mi się już brać w nim udziału.

Wilk lubi ten post

Dawid nie lubi tego postu

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 8 Lip - 15:09
Strategia czekania na cud działa chyba tylko wtedy, gdy osobiście męczy się wszystkich potencjalnych uczestników na PW aż w końcu się zgodzą. Współczuję sytuacji.
Natomiast temat edycji jest dość łatwy, pole do popisu ogromne i nawet jeśli nie ma się perełki, to spokojnie można znaleźć coś, co się lubi. Jeśli nawet takie tematy (i to zatwierdzone przed serią w głosowaniu) będziemy zmieniać, to równie dobrze mogłoby ich nie być w ogóle. Nie wiem czy brak zgłoszeń to konsekwencja jakiegoś dziwnego zbiorowego focha, czy po prostu ogólnego zamieszania związanego ze sprawami forum. Stawiam raczej na to drugie, otrząśnijmy się z tego.

Dawid napisał:Ja i na pewno jeszcze kilka osób zamierzało zgłosić songi.
Więc to zróbcie. Szeroki uśmiech Trochę nie rozumiem co takiego się zyskuje czekając na ostatnią chwilę.

Dawid lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 8 Lip - 15:15
Ostateczne wydłużenie terminu zgłoszeń - do 10 lipca do 23:59, jeśli do tego czasu nie zbierzemy powyżej 10 songów - wyniki powyższej ankiety wejdą w życie, więc równolegle warto zagłosować.


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Pią 8 Lip - 15:15, w całości zmieniany 1 raz
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 8 Lip - 15:15
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pytaj [You must be registered and logged in to see this link.], on osiągnął perfekcję w tej dziedzinie. Jak wybiorę konkretnie jeden song to od razu zgłoszę.

Mogę zaraz pospamować wszystkim na messengerze, żeby postarali się zgłosić. [You must be registered and logged in to see this link.], namawiamy na powrót.

marjuz, Fenistil and Morison lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 8 Lip - 18:54
Dawid napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]
Pytaj [You must be registered and logged in to see this link.], on osiągnął perfekcję w tej dziedzinie

Do maestro Wondera nie mam podjazdu, a co do tej kwestii to przeważnie zaczynam szukać piosenki pod daną edycję jak zaczynają się zgłoszenia, po co mam wystawiać coś byle jakiego po 30 minutach szukania jak mogę zgłosić coś równie byle jakiego marnując na to kilka wieczorów, czego nie rozumiecie

Fenistil lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Sob 9 Lip - 14:14
W momencie głosowania na Oceaniczną miałem plany brać udział w całej serii VI no chyba że Azja Środkowa by wtedy wygrała to bym pauzował (ale tylko jedną edycję z uwagi na wątpliwą dla mnie przyjemność szukania muzyki z Tadżykistanu czy innych Uzbekistanów) a że konkurs się stoczył i odechciało mi się całkowicie brać udział to już inna sprawa. Nie wiem co wam by dała w tym momencie zmiana tematyki edycji, przecież to nie w niej leży problem frekwencji...

Bez urazy dla głównego organizatora ale uważam że PdF potrzebuje zmian a głównie właśnie mam tu na myśli nową osobę prowadzącą i rzetelnie kontrolującą wszystko co się dzieje w konkursie, taką która co istotne będzie przyciągać ludzi do zabawy a nie na odwrót. Chętnie widziałbym w tej roli ponownie [You must be registered and logged in to see this link.] tak jak za czasów starego forum. Jakkolwiek czasami się nie zgadzam z jego pomysłami tak uważam że jest osobą najbardziej godną zaufania jeśli chodzi o przebieg jakichkolwiek konkursów/głosowań na forum i osobą która mogłaby mieć także jakiś pomysł na odrodzenie PdF. Mam też wrażenie że im więcej organizatorów tym wcale nie jest lepiej tylko gorzej, wolałbym chyba max dwie osoby konkretnie zarządzające ale zdaje sobie sprawę że to być może zbyt pracochłonna robota. Ogółem to bez wyraźnych zmian nie widzę dla siebie sensu powrotu do tego konkursu chyba że na jakąś ostatnią edycję z songiem pożegnalnym ale dziękuję za zaproszenie.

marjuz, Darka, Sebek and Dastame lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Sob 9 Lip - 17:49
Wilk napisał:

Bez urazy dla głównego organizatora ale uważam że PdF potrzebuje zmian a głównie właśnie mam tu na myśli nową osobę prowadzącą i rzetelnie kontrolującą wszystko co się dzieje w konkursie, taką która co istotne będzie przyciągać ludzi do zabawy a nie na odwrót. Chętnie widziałbym w tej roli ponownie [You must be registered and logged in to see this link.] tak jak za czasów starego forum. Jakkolwiek czasami się nie zgadzam z jego pomysłami tak uważam że jest osobą najbardziej godną zaufania jeśli chodzi o przebieg jakichkolwiek konkursów/głosowań na forum i osobą która mogłaby mieć także jakiś pomysł na odrodzenie PdF.

to jest w PUNKT mysle podobnie. Fajnie ze zyjesz ja czekam na twoj powrot <3

Chociaz nie wiem czy dwie osoby by sobie z tym poradzily to jednak zajmuje duzo czasu, a wiekszosc z nas jest teraz w wieku w ktorym albo pracuje albo ma studia

Wilk lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Sob 9 Lip - 20:03
Dziękuję za wsparcie, ale do końca serii nowych organizatorów nie będzie. Konkurs wymaga teraz pomocy i drobnego zaangażowania każdego z nas, żeby było w ogóle co poprawiać. Kryzys forum i kryzys PdF są nierozerwalnie złączone, ale od Konkursu są jego organizatorzy - dla nich to też nie jest łatwa sytuacja. Czekam na oficjalne przekazanie mi administratorskiej władzy, żebym mógł coś podziałać w kwestii Forum.
avatar
Gość
Gość

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Sob 9 Lip - 20:13
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach