Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

+14
Aleks
Skrzeczek
Contratiempo
Sebek
KarolStark
Iker
Bluee
Drover
IgorBielak
Morison
iguś
Fenistil
marjuz
Dastame
18 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś gruzińskiej kompozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 15%
1 - 8%
3 - 23%
1 - 8%
1 - 8%
5 - 38%
 
Wszystkich Głosów: 13
 
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) - Page 2 Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Nie 10 Mar - 11:10
Aleks napisał:
iguś napisał:(...) a jak w ostatniej minucie wchodzi chórek, to czuję Iriao vibes (…)

To nie dziwne, bo podczas występu :georgia: Oto w finale Idola, w chórkach możesz wypatrzeć członków :georgia: Iriao. Lol


XD Nie zwróciłem na to uwagi kompletnie. :P
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) - Page 2 Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Czw 21 Mar - 23:03
Podobnie tak jak w zeszłym roku, :georgia: Gruzini postanowili przetłumaczyć tytuł utworu na język angielski - od tej pory utwór ma tytuł "Keep on Going".

https://eurovision.tv/participant/oto-nemsadze
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) - Page 2 Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Sob 23 Mar - 0:33
Skrzeczek napisał:Trochę mnie zaskoczyło, że po zeszłorocznej porażce Gruzja znów postawiła na taką trudną w odbiorze propozycję. (Ethno Jazz Band) Iriao akurat mi tak mocno, jak większości nie wadziło. Tę pieśń uznaje za niestety słabszą. Jest dla mnie nieco za ciężką, ale pewien jakiś tam urok posiada i na pewno ma jakąkolwiek rację bytu w przeciwieństwie do trzymającej niższy poziom, mniej ciekawej i jeszcze cięższej dla mnie Chorwacji. 4/12

Mi to przypomina naszą rodzimą piosenkę aktorską. Jest taki jeden wykonawca, który w podobnym stylu śpiewa i głos też podobny. Nie mogę sobie tylko przypomnieć nazwiska w tej chwili Szeroki uśmiech
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) - Page 2 Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Nie 7 Kwi - 19:12
Zazwyczaj staram się spuszczać zasłonę milczenia i nie strzępić klawiatury na takie łajna Oh shit ale postanowiłem w tym roku z uwagi na nową odsłonę forum napisać coś o każdej piosence więc to coś jest po prostu poniżej krytyki a ta blondzia z jury bawiąca się na całego przy tej "pieśni" hmm... podziwiam  :suspect: Na pocieszenie dodam że w moim ogólnym rankingu Gruzja wyprzedza o oczko moje ostatnie miejsce czyli Portugalię.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) - Page 2 Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Nie 7 Kwi - 19:29
Eurovision in Concert Live

Piosenki można nie lubić, ale facet głosisko ma ;O Jurorzy głosami mogą trochę sypnąć.

Ja się wyróżnię, bo propozycja mi od razu wpadła Uśmiech kompozycja jest przyjemna i fajnie budująca napięcie, a chrypka Oto tylko dodaje uroku. Choć finału nie wróżę, słucham z przyjemnością.

7+ / 12
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) - Page 2 Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Pią 12 Kwi - 13:43
Sponsored content

GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going) - Page 2 Empty Re: GRUZJA: Oto Nemsadze (Keep on Going)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach