Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Czy w przypadku liczby zgłoszeń mniejszej niż 21 powinniśmy zorganizować jeden półfinał, z którego awansuje 11 finalistów?

3 - 25%
8 - 67%
1 - 8%
 
Wszystkich Głosów: 12
 
Poll closed
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Pią 9 Wrz - 23:37
:unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom:

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ JYnvWP7

Za sprawą wygranej :unitedkingdom: Wielkiej Brytanii w poprzedniej edycji, jubileuszowa, sześćdziesiąta odsłona konkursu odbędzie się w Bangor (Irlandia Północna)!

► REGUŁY 60. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM:
•  Wybieracie jedną piosenkę.
•  Jest to edycja Anonimowa - odpowiednik edycji Ogólnoświatowej, w której zgłoszenia nie będą publikowane przez Was, ale wysyłane do mnie w wiadomości prywatnej, a ja będę publikował je w osobnych tematach.
•  W zgłoszeniu proszę o podanie linku do piosenki oraz 40-sekundowego fragmentu do recapu.
•  Wszystkie zgłoszone piosenki zostaną opublikowane w piątek 16.09 po godz. 22:00, czyli tuż po zakończeniu zgłoszeń. W przypadku zgłoszenia tej samej piosenki przez dwóch lub więcej uczestników, autorzy zgłoszeń nieregulaminowych zostaną o tym niezwłocznie powiadomieni.
• Możliwe są preselekcje, ale z racji przebiegu tej edycji, muszą się one również odbywać w formie anonimowej, to znaczy Wy przesyłacie utwory w wiadomości prywatnej, ja zakładam temat, zbieram głosy i przedstawiam wyniki.
•  Utwór musi być zgodny z regulaminem Konkursu.


► TERMINARZ:
(Może ulegać zmianom)

•  10.09 - 18.09 (piątek) godz. 23:59 [ZGŁOSZENIA]
•  19.09 - 23.09 (piątek) godz. 23:59 [GŁOSOWANIE W PÓŁFINAŁACH]
•  24.09 godz. 21:00 [WYNIKI PÓŁFINAŁÓW]
•  25.09 - 01.10 (sobota) godz. 18:00 [GŁOSOWANIE W FINALE]
•  01.10 godz. 21:00 [WIELKI FINAŁ]


• W tej edycji udział mogą wziąć wszyscy!
• W celu zwiększenia anonimowości edycji postanowiłem zrezygnować z przywileju automatycznego awansu do finału jako zwycięzca poprzedniej edycji.
• Jeżeli macie jakieś pytania/niejasności, zapraszam do kontaktu PW.

Miłej zabawy!

:unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom:


________________________________________________________________________________________

Proszę również o wypowiedzenie się w ankiecie z tematu


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Sob 17 Wrz - 0:17, w całości zmieniany 1 raz

Fenistil and CB93 lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Sob 17 Wrz - 0:12
Jesteśmy bardzo blisko ilości uczestników potrzebnej do zorganizowania półfinałów, w związku z czym ostateczny termin zgłoszeń ustalam na niedzielę, 18.09 do godz. 23:59
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Wto 20 Wrz - 15:05
Db, że przedłużyłeś. Nie sądziłem, że się uda.

Morison lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Sro 21 Wrz - 21:53
Skoro mamy edycję Anonimową, a w tematach wpisów niewiele, proponuję możliwość podzielenia się anonimowo swoimi opiniami na temat zgłoszonych piosenek lub/też przemyśleń dotyczących swoich utworów, które zazwyczaj pisaliśmy w treści zgłoszenia (oczywiście bez sugerowania treścią wpisu czy też stylem pisania swojej tożsamości).

Komentarze możecie podsyłać mi na PW (może być razem z głosami :P), osoby, które już zagłosowały rownież zapraszam do aktywności.

Pamietajcie jednak, że anonimowość nie zwalnia z przestrzegania regulaminu Uśmiech
Sponsored content

ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ Empty Re: ZASADY ZGŁOSZEŃ + TERMINARZ

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach