Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

FRANCJA: Xenia Rubinos - Did My Best (cryo_official_profile) Empty FRANCJA: Xenia Rubinos - Did My Best (cryo_official_profile)

Pią 16 Wrz 2022, 22:46


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie 02 Paź 2022, 23:27, w całości zmieniany 2 razy
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

FRANCJA: Xenia Rubinos - Did My Best (cryo_official_profile) Empty Re: FRANCJA: Xenia Rubinos - Did My Best (cryo_official_profile)

Wto 20 Wrz 2022, 00:38
Rozumiem, że ma być autentycznie i emocjonalnie, ale dla mnie jednak zdecydowanie za dużo tu tych nieprzyjemnych metalicznych modyfikacji głosu w stosunku do jakiejkolwiek muzyki. Jest to spójne jako całość, ale na ten moment niezbyt mi się podoba.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

FRANCJA: Xenia Rubinos - Did My Best (cryo_official_profile) Empty Re: FRANCJA: Xenia Rubinos - Did My Best (cryo_official_profile)

Sob 24 Wrz 2022, 00:58
Wyłącznie jedna osoba mi się kojarzy z tego typu eksperymentami. Jeśli to nie comeback @Drover to będę zdziwiony.
Sponsored content

FRANCJA: Xenia Rubinos - Did My Best (cryo_official_profile) Empty Re: FRANCJA: Xenia Rubinos - Did My Best (cryo_official_profile)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach