Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman! Empty JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman!

Nie 30 Paź - 17:14
Po kilku latach sukcesów :france: Francuzi kontynuują wysyłanie swoich reprezentantów na Junior Eurowizję. Tym razem kraj będzie reprezentować wokalista Lissandro, z utworem "Oh maman!".

JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman! NWEMHZZCLJGTNEB4ZHNF2T5IFY

:france: UTWÓR :france:

Fenistil lubi ten post

Wilk nie lubi tego postu

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman! Empty Re: JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman!

Czw 10 Lis - 1:57
Teledysk:


O ile zazwyczaj lubię takie taneczne klimaty, to w tej piosence chyba jednak brakuje czegoś wyjątkowego, a jej swoisty musicalowy charakter nie bardzo mi do Juniora pasuje. Na pewno będę słuchał z sympatią i po trochu kibicował, ale z pewnością ktoś Francję u mnie przebije.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1233
Wiek : 23

JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman! Empty Re: JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman!

Nie 11 Gru - 18:45
Zdecydowanie najlepszy występ wieczoru. Genialny wokal, spójność występu, kolorystyka, świetna praca kamer. Lissandro absolutnie skradł show. Wraz z Nicolasem z :portugal: pokazali że można iść pod prąd i mieć nieco inne muzyczne wzorce. Jestem dumny i wzruszony że art znów wygrywa, tym razem wśród młodych ludzi. Klasa Hej!

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 226
Płeć : Male

JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman! Empty Re: JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman!

Nie 11 Gru - 21:34
Nie byłem fanem :france: francuskiej piosenki, ale cieszy mnie fakt, że dziecięca Eurowizja (być może) powróci do Francji - ogólnie zawsze wygrana jakiegoś kraju z Zachodu niesie za sobą drobinę nadziei na debiut kolejnych państw "regionu" jak chociażby :switzerland: Szwajcaria, czy też powrót :germany: Niemiec. Zaskoczeniem jest wygrana :unitedkingdom: UK w głosowaniu widzów, myślę że w sumie zasłużenie bo nie pamiętam aby kiedykolwiek Wielka Brytania miała tak dobra popową piosenkę z pasującym do niej stagingiem. :ireland: Irlandia to piosenka na którą oddałem w sumie 3 głosy, świetny, klasyczny i ujmujący występ i wstawki w języku irlandzkim to dodatkowy bonus - taką Irlandię chcę oglądać co roku. :georgia: Gruzja zaszalała z tym występem, który kompletnie nie oddawał klimatu piosenki - było zbyt nowocześnie, a te temblaki na głowach psuły dodatkowo cały efekt. Co do naszej :poland: polskiej propozycji to Laura zaprezentowała nas godnie, nie pomogła druga pozycja startowa (i osobiście zrezygnowałbym z ilości efektów tv bo wyglądają bardzo kiczowato). Na plus na pewno występ Armenii.

Podsumowując Eurowizja Junior w Erywaniu przechodzi do historii jako konkurs dobrze przygotowany i dopięty na ostatni guzik, ładna oprawa graficzna, świetne pocztówki, nienarzucający się prowadzący, wspaniała scena (10 x lepsza niż ta w Turynie, sic!) i oczywiście ciekawe interval acty, a nasza Viki to klasa sama w sobie. Bardzo dobrze oglądało się to show, Hayastan proszę przyjmij moje skromne gratulacje!

Snap one, two.. where are u?
Sponsored content

JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman! Empty Re: JESC 2022 - FRANCJA: Lissandro - Oh maman!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach