Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

Problemy z wersją mobilną Empty Problemy z wersją mobilną

Wto 15 Lis - 23:53
Kochani Forumowicze,

Forumotion, czyli serwis od którym stoi nasza strona, niespodziewanie wprowadził dużą aktualizację wizualną. Cześć naszych własnych modyfikacji (wprowadzonych głównie jeszcze przez poprzedniego administratora) przestała być zgodna z nową wersją lub wymagała poprawek. Wydaję mi się, że wszystko jest już z grubsza przywrócone do porządku - jeśli nie to proszę o wiadomość.

Niestety też odgórna aktualizacja mocno popsuła wygląd przy przeglądaniu na telefonie. Mam nadzieję, że jeszcze poprawią te rzeczy, bo kilka jest bzdurnych. Np. porównajcie sobie jak wygląda forum gdy przykleję autora postu do prawej lub do lewej.

Problemy z wersją mobilną 8IgsdwH Problemy z wersją mobilną FSKuMHk

Proponowane rozwiązania:

Problemy z wersją mobilną 25b6 Tymczasowo przestawiłem ten panel z awatarem na prawo, aby nowa wersja na telefonie nie była aż tak rozwalona.

Problemy z wersją mobilną 25b6 Korzystanie z pełnej niezależnej Wersji Mobilnej.

Zjeżdzamy na sam dół forum -> klikamy "Mobile version".

Problemy z wersją mobilną 25b6 Wymuszenie wersji komputerowej w smartfonowej przeglądarce.

Wchodzimy na forum -> Klikamy trzy kropki w Chrome -> klikamy "Wersja na komputer"
Niestety trzeba to klikanie powtarzać co jakiś czas.




Przyjmę sugestie i uwagi. Zmiana trybu wyświetlania wersji mobilnej jest niezależna ode mnie. Googlowane rozwiązania nie pomogły. Zmartwiony


Ostatnio zmieniony przez Dawid dnia Sro 16 Lis - 0:08, w całości zmieniany 1 raz
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

Problemy z wersją mobilną Empty Re: Problemy z wersją mobilną

Sro 16 Lis - 0:08
Szybki update!

Udało mi się wymusić na telefonach, aby nie wczytywały nowego responsywnego wyglądu (który wygląda tragicznie). Mogę zatem przywrócić awatary na lewo.

Problemy z wersją mobilną 25b6 Jeśli macie na telefonie klasyczną wersję mobilną, a chcecie pełną wersję jak na komputerze to...
Wchodzicie w jakąś zakładkę w dolnym panelu -> Trzy kreski -> Klikacie "Web View"

Problemy z wersją mobilną 25b6 Jeśli macie na telefonie pełną wersję jak na komputerze, a wolicie "Mobile Version" to...
Zjeżdżacie na sam dół strony -> Klikacie "Mobile version"

Dawid, Fenistil, zatecki65 and CB93 lubią ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach