Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Lidija Bačić Lille - Glupacho Moja Empty POLSKA: Lidija Bačić Lille - Glupacho Moja

Wto 22 Lis - 21:24
:croatia: :croatia: :croatia: :croatia: :croatia: :croatia:
skrót od 1:50

"Moja głupiutka" to utwór który planowałem wprowadzić do finału edycji 30 PdF "Rzadkojęzykowa" potem żałowałem że jednak wybrałem wtedy GJan. Usłyszycie tutaj język chorwacki :croatia:  a Chorwacja to kraj z którym debiutowałem w Konkursie Piosenki na escforum.pl 59 lat temu, stąd obrałem tutaj sentymentalnie właśnie taki kierunek... oczywiście zachowując przy tym swój unikalny styl Paznokcie 1

Wilk lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: Lidija Bačić Lille - Glupacho Moja Empty Re: POLSKA: Lidija Bačić Lille - Glupacho Moja

Sro 7 Gru - 1:01
Raczej wszyscy się spodziewali takiego rezultatu, ale mimo to cieszę się, że się na tę piosenkę zdecydowałeś. Zapewniła mi powiew słonecznej, bezpretensjonalnej radości i wakacyjnej energii, dzięki czemu poprawiał mi się nastrój za każdym razem gdy ją słyszałem. Uśmiech

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Lidija Bačić Lille - Glupacho Moja Empty Re: POLSKA: Lidija Bačić Lille - Glupacho Moja

Sro 7 Gru - 20:57
Cieszę się że to dostrzegłeś Fen gdyż piosenka faktycznie jest słoneczna... niczym Galeria Słoneczna w Radomiu. Brak awansu i do tego ostatnie miejsce w półfinale to brak poszanowania dla słowiańskiej kultury... kultury wieszania prania na dworze oraz ujeżdżania opony od matiza zawieszonej na drzewie, nikt nie robi tego z taką gracją jak Lidija. Dzisiaj cały dzień nuciłem kažeš mi glupacho moja volim te... Serce

Fenistil lubi ten post

Sponsored content

POLSKA: Lidija Bačić Lille - Glupacho Moja Empty Re: POLSKA: Lidija Bačić Lille - Glupacho Moja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach