Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Doda  Empty Doda

Nie 29 Sty - 19:50
Doda  OgEJ7JL

Doda
Dorota Aqualiteja Rabczewska

Piosenkarka, autorka tekstów, osobowość medialna, producentka, aktorka, jurorka, tancerka, showmanka, manager, ikona stylu i popkultury, business woman, Elf Nocy, Wyzwolicielka Diamentowych Suczysk, Przywódczyni fajnych Dżag, Królowa 7 Pokus Głównych, Matka Bad Girls na muzycznym tronie, niezwyciężona Czarodziejka z Księżyca i stworzycielka polskiego show-biznesu. Wielokrotna niedoszła reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji oraz weteranka konkursu Piosenka dla Forum.

W minionym roku obchodziła 20 lecie pracy artystycznej oraz wydała solowy album "AQUARIA" który w szybkim tempie pokrył się platyną. Z tej okazji zebraliśmy się tutaj aby zachwycać się jej osobą, muzyką, życiem prywatnym oraz zawodowym.


Ostatnio zmieniony przez Wilk dnia Wto 31 Sty - 20:10, w całości zmieniany 1 raz
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

Doda  Empty Re: Doda

Nie 29 Sty - 20:36
Ja nic do Dody nie mam, ma mocny głos, tylko szkoda, że go marnuje na takie piosenki. Gdyby to jeszcze była muzyka taneczna na poziomie, ale to brzmi strasznie przestarzale. Jeszcze nie wiadomo po co wciśnięte tam niewydane wcześniej nigdzie piosenki, które w ogóle nie pasują do albumu.

To może kolejna kontrowersyjna opinia i ktoś gorszy od Dody - na pewno nie włączę sam z siebie Chylińskiej. Szeroki uśmiech Babka serio ma już z 50 lat, a nadal tworzy teksty na poziomie 10-latki. Nie może jej ktoś inny pisać skoro tego nie potrafi? Chociażby ostatni singiel "Drań" - 🤦🏼‍�🤦🏼‍�

marjuz and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Doda  Empty Re: Doda

Nie 29 Sty - 21:08
Zgadzam się z moją siostrą @Drover. Osiągnąć komercyjny sukces na polskim grajdole nie powinno być szczytem marzeń (szczególnie dla tak BYSTREJ osoby jak Doda). Lubię ją bo jest inteligentna i odważna, nie lubię bo jest wredną hipokrytką. Ostatnio to udowodniła wiążąc się z TVP, będąc jeszcze niedawno twarzą akcji Artyści Przeciw Nienawiści...

Drover and Sebek lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 255
Płeć : Male
Skąd : Poznań

Doda  Empty Re: Doda

Pon 30 Sty - 11:16
Dawid, z powodów osobistych chciała nagrać taką płytę, taneczną i jak dla mnie nawet spoko jej w końcu wyszło. Ale każdy może mieć inny gust i też super. Co do TVP, Doda jest jedną z największych supporterek LGBT w Polsce od bodajże 2006 roku. Ale z jakiegoś powodu jej marzeniem jest jurorowanie w The Voice. Może to osiągnąć tylko w TVP. Jeśli zmienił się dyrektor, może zmieni się też podejście TVP? Może nie będzie musiała rezygnować ze swoich wartości? A może chce rozwalić TVP od środka? xd To by było w jej stylu trochę xd A nawet jeśli nie, jeśli spełni swoje marzenie, weźmie gruby hajs za jurorowanie, który i tak ktoś by wziął i oddała go na pomoc osobom LGBT to może upiecze 2 pieczenie za 1 razem...

Nie słucham piosenek preselekcyjnych 2023.

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Doda  Empty Re: Doda

Pon 30 Sty - 12:07
Jakoś niedługo zrobie jej nowy wątek w dziale muzyka aby można było już tam kontynuować dyskusje na ten temat i przenieść także te wszystkie posty tam ^^

Fenistil and CB93 lubią ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 141
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

Doda  Empty Re: Doda

Pon 30 Sty - 20:11
CB93 napisał: Co do TVP, Doda jest jedną z największych supporterek LGBT w Polsce od bodajże 2006 roku.

Dawno się tak nie uśmiałem.

marjuz and Sebek lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Doda  Empty Re: Doda

Pią 3 Lut - 13:18
Drover napisał:Gdyby to jeszcze była muzyka taneczna na poziomie, ale to brzmi strasznie przestarzale. Jeszcze nie wiadomo po co wciśnięte tam niewydane wcześniej nigdzie piosenki, które w ogóle nie pasują do albumu.

Gdy starała się nagrać płytę innowacyjną, coś czego jeszcze nigdy nie było to Polandia nie była na to gotowa. Do tej pory fani uważają że album "7 Pokus Głównych" wyprzedzał swoje czasy co najmniej o dekadę więc dla równowagi teraz zrobiła na odwrót i jak widać radia zaczęły ją grać JAK NIGDY a dla niej to było ważne i już mówiła wielokrotnie dlaczego. Myślę że jak dla każdego artysty mainstreamowego tak i dla niej jest istotne aby dotrzeć do jak największej ilości słuchaczy to a propos sukcesu komercyjnego. Myślę że na powrót do brzmień rockowych lub pop-rockowych nadejdzie jeszcze pora i ona sama to jeszcze kiedyś poczuje, ja też chętnie ponownie usłyszałbym ją w takim wydaniu ale teraz nagrała po raz kolejny coś zupełnie innego niż zawsze i moim zdaniem tak jak kolegi @CB93 wyszło jej to zacnie, przynajmniej jest do czego kręcić ass. Swoją drogą nie wiem wgl jak można tą płytę nazywać gównem jak znajduje się na niej jedna z najlepszych piosenek w całej jej karierze... w sumie nawet ja się nie spodziewałem że usłyszę taki ART na tym albumie, zaśpiewany tak genialnym głosem. Mowa oczywiście o "Pewnie już wiesz"

Co do High Life, Riotki i Nie pytaj mnie po to są wciśnięte jako bonusy bo miały znajdować się na płycie która nie doszła do skutku wiele lat temu i to wszystko wtedy przez wytwórnie, przepadło wiele piosenek... Ja sam teraz te trzy piosenki skipuje ale cieszę się że postanowiła je umieścić na krążku bo zwyczajnie na to zasługiwały i za ileś lat będzie miło do nich wrócić. Prędzej bym wywalił angielskie wersje piosenek a zamiast tego zrobił jedną a porządną dodatkową piosenkę po polsku.

Dla mnie jedyne słabe momenty AQUARII to piosenka gdzie jest iście zerżnięte "nanana" Avy Max (czy ATC jak kto woli) a drugi to gdy wjeżdża Alan Walker w "Ty i ja" chociaż to i tak nadal piękny song, szczególnie tekst i wokal szkoda tylko że zabrakło pomysłu aby opakować to w ładniejsze brzmienie. Osobiście nie przepadam chyba tylko za Fake Love od samego początku. Cała reszta git muza :bounce:

Dawid napisał:Lubię ją bo jest inteligentna i odważna, nie lubię bo jest wredną hipokrytką. Ostatnio to udowodniła wiążąc się z TVP, będąc jeszcze niedawno twarzą akcji Artyści Przeciw Nienawiści...

Ale ona była związana cały czas z TVP aż do 2018r gdy to zaprezentowała swój boski Brzoskwinia prezydentowi Dudu wręczając mu tort, podobno żona Kurskiego jej nie lubi i stąd miała zakaz wstępu do telewizji publicznej. Czy hipokrytami mamy też nazwać Justynę Steczkowską, Cleo czy Dawida Kwiatkowskiego? wszyscy tam występują, wszyscy brali udział w koncercie a Jusie można nazwać nawet drugą twarzą tego koncertu. Nie wydaje mi się aby którekolwiek z nich popierało to co tam się dzieję, raczej to oddzielają od swojej pracy. Jest też jakiś procent normalnych widzów którzy odpalają telewizje publiczną nie dla oglądania propagandy w wiadomościach tylko np. właśnie dla The Voice of Poland czy innych programów, sami to robimy minimum 3-5 razy w roku dla Eurovision. Ja jestem zdania że każdy widz powinien mieć możliwość oglądania i podziwiania boskiej Dolores Aqualiteji w każdej telewizji, nie ważne czy to Polsat czy TVP, chociaż ja osobiście stworzyłbym dla niej osobny kanał - DODATV.
Sponsored content

Doda  Empty Re: Doda

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach