Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Imgur skasuje większość obrazów Empty Imgur skasuje większość obrazów

Pią 21 Kwi - 21:09
Sprawa na pierwszy rzut oka niby nie ma związku z forum, ale ostatecznie kwestia jest duża wręcz dla całego internetu.

Otóż strona Imgur.com służająca jako hosting obrazów zmienia swoją politykę i już 15 maja zostaną bezpowrotnie usunięte wszystkie obrazy, które zostały wrzucone przez użytkowników anonimowych (czyli nieużywających tam własnego konta). Imgur był dotychczas zdecydowanie najpopularniejszą tego typu witryną i cała masa obrazków, które były wklejane na Forum, jest składowana na ich serwerach. Mowa tu o screenach scorewiza, zdjęciach w tematach z piosenkami, wielu grafikach, pocztówkach PdF czy ikonach. Za niecały miesiąc wszystkie te grafiki znikną i starsze posty będą straszyć pustkami. Niesie to ryzyko utraty różnych informacji (chociażby rankingów) jeżeli nie zostały zapisane tekstowo, a jedynie za pomocą obrazka.

Komunikat Imgur.com: https://help.imgur.com/hc/en-us/articles/14415587638029

Oznacza to, że pozostało niewiele czasu, aby wszystkie te grafiki pobrać i spróbować je podmienić w postach wrzucając na jakiś inny hosting. Nie jestem w stanie sam zdziałać jednak cudów. Forumotion nie daje dostępu do silnika i plików forum, bycie Administratorem wcale nie daje mi tu wielkich uprawnień i możliwości. Kontakt z supportem niewiele pomógł. Oczywiście szukam jakichś alternatywnych rozwiązań, ale chyba poza manualnym podmienianiem ważnych grafik niewiele można zdziałać.

Jeżeli macie jakieś pomysły co zrobić, to możecie się dzielić. Rozwiązanie doraźne w tym momencie to po prostu pobranie najważniejszych grafik, które nie chcecie, aby zostały utracone. Po prostu chciałem Was ostrzec co się wydarzy już niedługo i że trzeba zareagować za wczasu, a Forum przeżyło już jeden kataklizm skasowanych danych...

Fenistil and CB93 lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 927
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Imgur skasuje większość obrazów Empty Re: Imgur skasuje większość obrazów

Pią 21 Kwi - 21:15
pomysl na rozwiazanie problemu mojego autorstwa - skasujmy forum

Dawid, Sebek and cryo_official_profile lubią ten post

CB93 nie lubi tego postu

avatar
Gość
Gość

Imgur skasuje większość obrazów Empty Re: Imgur skasuje większość obrazów

Pią 21 Kwi - 21:28
oboze.. holocaust zdjec sie zbliza.. molitva inshallah bismillah
Sponsored content

Imgur skasuje większość obrazów Empty Re: Imgur skasuje większość obrazów

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach