Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1867
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93) Empty ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93)

Nie 23 Kwi 2023, 22:35


Ostatnio zmieniony przez Fenistil dnia Pią 12 Maj 2023, 00:34, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark and CB93 lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93) Empty Re: ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93)

Pon 24 Kwi 2023, 20:31
No generalnie czysto brzmieniowo to totalnie @Daniell mi się kojarzy. Jednak a co jeżeli @CB93 polubił post dla zmyłki hmmm hmmm hmmm
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93) Empty Re: ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93)

Wto 25 Kwi 2023, 00:13
Ja myślę, że to @Wilk.

Wilk lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93) Empty Re: ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93)

Wto 25 Kwi 2023, 19:15
nowe ciuszki emperora no niezly utwor niezla muza mysle ze to wystawila jakas seniorita pokroju @Drover lub.... @marjuz (jestem wrecz przekonane ze to ktos z nich)
Sponsored content

ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93) Empty Re: ISLANDIA: Jann - Emperor's New Clothes (CB93)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach