Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 25 Cze - 23:53
I PÓŁFINAŁ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

Serdecznie gratuluję finalistom! Już lada moment rozpoczynamy finał.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 26 Cze - 0:19
:serbia: Szkoda, że akurat z tym utworem przerwałem passę 17 udziałów w finale z rzędu. Słuchałem cały tydzień i myślałem, że i Wam się spodoba eksplozja dźwięków na koniec. Pewnie nie przeszło przez mniej enjoyable wokal.

W pierwszym półfinale mega szkoda :georgia: Gruzji.

Oby wygrało coś z grona moich faworytów. Niemniej nie nastawiam się.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 26 Cze - 13:04
O proszę, dzięki za awans! Fajnie, że Yasmine w końcu udało się przebić. Tak czułem, że Nediya odniesie większy sukces niż Balad. Szkoda, że Dawidowi i Aro się nie udało. Z 1 półfinału wszystkie Hiszpania/Francja/Gruzja widziałbym w finale, z drugiej strony dobre piosenki weszły - mam wrażenie, że to kwestia tego, że 1 półfinał był dużo mocniejszy (przynajmniej w mojej opinii). Ale nie ma też jakiejś złej piosenki w tej edycji, więc fajnie, że krajowe trzymają poziom!
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 2 Lip - 23:05
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Wspaniała edycja nam się wspólnie udała! Dziękuję za udział i zapraszam do rocznikowej zabawy, którą poprowadzi dla nas @marjuz!

hasło do moich głosów: Niepołomice


Ostatnio zmieniony przez Fenistil dnia Wto 4 Lip - 2:11, w całości zmieniany 2 razy

KarolStark lubi ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 259
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 2 Lip - 23:52
Wielkim skandalem zakończyła się 72. gala wręczenia nagród PDF, z kotek wyrzucona została delegacja fińska!! Kaarija już zapowiedział że już nigdy w konkursie się nie pojawi, rząd zaczyna debaty nad sensem uczestniczenia w Pdfie, a Finowie wyszli na ulice i wyrywają przydrożne drzewka w miastach! Organizatorka wykazała się niezwykłym brakiem taktu!!! Czy Finlandia skończy z Pdfem?

A tak serio to graty wszystkim, udało mi się wejść w końcu do TOP10. Już się przyzwyczaiłem ze mam inny gust niż większość z Was co widać po moich głosach Wink Fajna edycja i do przodu.

KarolStark and Fenistil lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 3 Lip - 0:13
Serdeczne gratulacje dla syguu queen za pierwszy win w historii konkursu. To szokujące ale nie pamiętam czy kiedykolwiek dałem 0 points dla syguu, to tylko oznacza że mi tęskno za starą syguu queen która swoim stylem zawsze szła pod prąd Paznokcie 1 Od momentu jej powrotu czyli ostatnie 3 edycje jakby totalnie inna bajka i nowa osoba ale najważniejsze że większości się podoba... uważam jednak że już wcześniej syguu queen powinna wygrać ten konkurs co najmniej 10 razy.

Wilk napisał:Jak nie wygra moje 10 lub 12 pkt to uznam ten kąkurs za psychiczny...

Oczy
Usta

Tak naprawdę i bez tego jest psychiczny

KarolStark, marjuz, Fenistil and Łosoś lubią ten post

syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 3 Lip - 10:35
O KUR! Dziękuję za wszystkie punkty Serce 1.
Następna edycja PdF odbędzie się w Lizbonie Szeroki uśmiech

Dawid, KarolStark, Batiooo, Drover, Morison, Wilk, CB93 and justi578 lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 3 Lip - 12:34
Ogromne gratulacje dla Syguu! Dzięki za miejsce w top10. Super, że udało się dostać nawet jakieś 12. Zwycięzca mi się podoba, ale cała reszta tak średnio - wszystkim spoza top10 przyznałem jakieś pkt. Szeroki uśmiech Z drugiej strony to była naprawdę bardzo spoko edycja i nie było żadnej złej piosenki, a przynajmniej poprawne, więc oby tak dalej

KarolStark lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 3 Lip - 20:32
Winnerka GENIALNA
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 234
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 3 Lip - 21:19
Dawno już nie byłem tak usatysfakcjonowany wynikami, raz że wygrała moja 12nastka, to jeszcze zaliczyłem pudło. Uśmiech dziękuję wszystkim za oddane głosy, cieszę się, że trafiłem w gusta co niektórych.. gratuluję Portugalii, idealny zwycięzca jak na tą edycję! piękny język. Więc widzimy się w Lizbonie, miastem od początku swego istnienia związanym z Oceanem.
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach