Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 260
Płeć : Male
Skąd : Poznań

FINLANDIA: Julia Marcell - Matrioszka Empty FINLANDIA: Julia Marcell - Matrioszka

Wto 4 Lip - 12:18
Wylosował mi się rocznik 2011. Byłem już wtedy na forum i przeżywałem z niektórymi z Was ogromne nadzieje związane z Magdą Tul na Eurowizji Wink

Brałem pod uwagę jeszcze „Echo” Julii, Florence, Anouk i jeszcze kilka piosenek, ale jednak padło na „Matrioszkę”. Gdy zobaczyłem teledysk po raz pierwszy w 2011 roku nie przyszło mi na myśl, mimo tytułu, ze to jednak może być Polka. Od tego czasu śledzę i słucham Julii.


Skrt: od 1.54
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FINLANDIA: Julia Marcell - Matrioszka Empty Re: FINLANDIA: Julia Marcell - Matrioszka

Wto 4 Lip - 18:19
CB93 napisał:Wylosował mi się rocznik 2011. Byłem już wtedy na forum i przeżywałem z niektórymi z Was ogromne nadzieje związane z Magdą Tul na Eurowizji Wink

O TAK. PAMIĘTAM TO. To rok mojej rejestracji na starym forum, na początku miałem nick Bad Wolf a Ty jako Crazy_Boy_1993.
A pamiętasz oficjalny czat na forum z Magdaleną Tul??? ja zadałem jej pytanie czy lubi Dode... to były czasy Krokodyle łzy

Co do Matrioszki nie znam ani piosenki ani wokalistki i obawiam się że to niezbyt moje klimaty ale może to oznaczać że dobrze się to przyjmie w konkursie, no i na plus że chyba nie brzmi to jak coś z 2011 roku Wink Powodzenia.

marjuz and CB93 lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

FINLANDIA: Julia Marcell - Matrioszka Empty Re: FINLANDIA: Julia Marcell - Matrioszka

Wto 4 Lip - 19:13
Wilk napisał:Co do Matrioszki nie znam ani piosenki ani wokalistki

https://eurowizyjnie.forumpolish.com/t3076-maroko-julia-marcell-andrew

marjuz and Wilk lubią ten post

Sponsored content

FINLANDIA: Julia Marcell - Matrioszka Empty Re: FINLANDIA: Julia Marcell - Matrioszka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach