Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL Empty SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL

Pon 31 Lip - 23:48
NORMALNA
SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL Fred-again-the-blessed-madona

Anglik Fred again.. oraz Amerykanka The Blessed Madonna tu duet DJ-ów, muzyków, producentów. Poznali się z Palestynie i od razu stali się sobie bliscy. Bratnie dusze stworzyły razem utwór "Marea (We've Lost Dancing)" traktujący o tym co zabrała nam pandemia (i co z dzisiejszej perspektywy udało się już odzyskać). Spora szansa, że już usłyszeliście ten utwór w ostatnim czasie, ale leży mi na sercu już długo, wieć pora wystawić!


Skrót: 1:07

ROCKOWA
SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL 1280x720

FIBEL to zespół złożony z muzyków z Berlina oraz Mannheim. W PdF zaprezentują lekko zabarwiony indie utwór "Odyssee".


Skrót: 1:54
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL Empty Re: SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL

Wto 1 Sie - 9:40
Kocham Freda !!!

(A The Blessed Madonna od zawsze przypominała mi na tym zdj Karolinę Korwin-Piotrowską xd)

Dawid lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL Empty Re: SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL

Nie 27 Sie - 1:47
"Odyssee" to bardzo porządny kawałek, ale w tym rockowym tłumie trochę mi się zgubił i nie rozwinąłem względem tej piosenki większych emocji. "Marea" to z kolei ciekawy przypadek - muzycznie nie moja bajka, ale jako pakiet statementu z muzycznym opakowaniem jest naprawdę spójnie i przekonująco. Coś tam to we mnie było w stanie delikatnie ruszyć.

Dawid lubi ten post

Sponsored content

SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL Empty Re: SERBIA: Fred again.., The Blessed Madonna + FIBEL

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach