Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać Empty ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać

Nie 31 Mar - 12:27
ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać 956bazeq

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać Empty Re: ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać

Nie 31 Mar - 23:35
Bardzo dobra i ciekawa ballada od Dody z jej najnowszego krążka - mimo, iż wystawiasz znanego i popularnego artystę, fajnie, że wystawiasz to, co lubisz i to, czego sam słuchasz. :armenia: Armenia trzyma poziom - powodzonka! Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać Empty Re: ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać

Wto 2 Kwi - 15:16
Osobiście Doda po opuszczeniu Virgin zawsze kojarzyła mi się z niezbyt ambitnymi popowymi piosenkami (jedynie Chimera była taką odskocznią, czasami sobie podsłuchiwałem), ale jej "dojrzały" album to jest już coś - Doda stała się Dorotą i jak najbardziej ta przemiana mi się podoba (porównałbym to nawet do przeistoczenia poczwarki w motyla) :P

Co do konkursowego utworu to jestem zauroczony, ładny teledysk i mocny głos Doroty w takim intymnym, balladowym wydaniu - jestem na tak.
powodzenia.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać Empty Re: ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać

Wto 2 Kwi - 22:13
Mnie się jej nowy album niezbyt podoba, te covery brzmią tak płasko... Ale "Nie wolno płakać" i "Nie mam dokąd wracać" to akurat dwie najlepsze piosenki stamtąd i chyba ogólnie w solowej karierze Dody.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać Empty Re: ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać

Wto 9 Kwi - 21:46
Wilk w polskojęzycznej i Doda? Z jakiegoś powodu nie jestem zaskoczony. :P

Sama piosenka jest w moim odczuciu raczej średnia, ale za to bardzo ładnie eksponuje głęboki głos Dody, którego słucha się ze sporą przyjemnością. Powodzenia! Uśmiech
Sponsored content

ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać Empty Re: ARMENIA: Doda - Nie mam dokąd wracać

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach