Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty SAN MARINO: Megara (11:11)

Sro 8 Lis - 19:45
Temat zostanie zaktualizowany po wyborze reprezentanta :sanmarino: San Marino na Konkurs Piosenki Eurowizji 2024.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Sro 8 Lis - 19:52
Tak jak w ostatnich dwóch latach, reprezentant San Marino zostanie wybrany poprzez preselekcje :sanmarino: Una voce per San Marino. Wokaliści z różnych krajów ponownie będą mogli starać się o udział na Eurowizji biorąc udział w specjalnych castingach, z których do udziału w półfinałach zostanie wybranych ponad 80 z nich. W finale konkursu weźmie udział 16 uczestników, z czego podobnie jak w roku 2022 - połowę będzie stanowić grupa wcześniej już zaproszonych artystów.

DATY:
Castingi: 10.11.23 - 20.01.24
FINAŁ: 02.03.24

CB93 lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2110
Wiek : 24

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Nie 25 Lut - 12:39
Coś we mnie umarło wczoraj... Pełny support dla oburzonej widowni. Zwycięstwo Loredany byłoby historią kompletną, piękną, inspirującą i do tego lokalną, bo włoską. Nie wiem kiedy ostatnio na eurowizyjnej scenie mieliśmy taką seniorkę jako główny wokal... A zamiast tego mamy jakąś średniawkę o której historia zapomni. Zaraz usłyszę, że utwór konwencjonalnie lepszy (i nawet z tym się nie zgodzę). Music is feeling i głosujący nie są pozbawionymi emocji kreaturami.

KarolStark, marjuz, iguś, vestmann, Sebek and vv. lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 673
Płeć : Male
Wiek : 20

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Sro 28 Lut - 11:17
Pełen support dla widowni i dla powyższej opinii mojej drogiej siostry. Od siebie tylko dodam, że ten wybór to strzał w stopę także w pozamuzycznym aspekcie. Domniemam, że San Marino i jego udział w konkursie nie wynika z pobudek stricte muzycznych a z chęci wieloaspektowej promocji tego kraju. Z niebieskowłosą ikoną włoskiej muzyki, która wielokrotnie wspominała, że chce jechać do Szwecji wkurzyć swojego byłego męża, uwaga poświęcona im przez media byłaby ogromna. Z jakimś flop zespołem z Hiszpanii przejdą niezauważeni. Na własne życzenie.

iguś, Fenistil and vv. lubią ten post

vv.
vv.
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kaliopi

Liczba postów : 47
Płeć : Other / Decline to state

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Sro 28 Lut - 12:30
Dawid napisał:Coś we mnie umarło wczoraj... Pełny support dla oburzonej widowni. Zwycięstwo Loredany byłoby historią kompletną, piękną, inspirującą i do tego lokalną, bo włoską. Nie wiem kiedy ostatnio na eurowizyjnej scenie mieliśmy taką seniorkę jako główny wokal... A zamiast tego mamy jakąś średniawkę o której historia zapomni. Zaraz usłyszę, że utwór konwencjonalnie lepszy (i nawet z tym się nie zgodzę). Music is feeling i głosujący nie są pozbawionymi emocji kreaturami.
Sebek napisał:Pełen support dla widowni i dla powyższej opinii mojej drogiej siostry. Od siebie tylko dodam, że ten wybór to strzał w stopę także w pozamuzycznym aspekcie. Domniemam, że San Marino i jego udział w konkursie nie wynika z pobudek stricte muzycznych a z chęci wieloaspektowej promocji tego kraju. Z niebieskowłosą ikoną włoskiej muzyki, która wielokrotnie wspominała, że chce jechać do Szwecji wkurzyć swojego byłego męża, uwaga poświęcona im przez media byłaby ogromna. Z jakimś flop zespołem z Hiszpanii przejdą niezauważeni. Na własne życzenie.

Kochane moje,

pięknie dziękuję za te święte słowa prawdy, których mi po prostu zabrakło wobec skandaliczności tej sytuacji (i stopnia mojego wieloletniego już nabożeństwa do Błękitnowłosej, co przez szczególną wymowę tej konkretnej propozycji jeszcze się tylko zwielokrotnia)... Cytując samą Zainteresowaną, najpewniej Borg miał jakiegoś przyjaciela w komisji - i choć po II semi 2016 zdążyłem się już zaimpregnować na takie wydarzenia, jest mi smutno. Miały chamy błękitny róg, miały chamy spódnicę z piór...

iguś, Sebek and CB93 lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Sro 28 Lut - 14:34
Pazza nie jest szczególnie wybitną propozycją, ale i tak o lata świetlne lepszą od piosenki Megary. Zresztą w tym wyborze nawet nie o względy muzyczne się rozchodzi, po prostu serce się łamie jak człowiek sobie pomyśli ilu ikonicznych momentów z Loredaną za kulisami Eurowizji w Malmo zostaliśmy pozbawieni. :/ 11:11 to nie jest tragiczny utwór, ale mógłby znaleźć się w podręczniku pt. "Jak napisać rock muze bez wyrazu i charakteru". Największym jego plusem są chyba cyferki w tytule, bo tylko to wyróżnia tę piosenkę na tle stawki. xD Dostanie kilka punktów od Hiszpanii i na tym się skończy, San Marino skończy w bottom 2 półfinału, a więc wszystko na swoim miejscu. Szeroki uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Pią 1 Mar - 14:11
To ja będę w mniejszości, z całym szacunkiem do Loredany, ale jak dla mnie z tej dwójki (innych propozycji nie słyszałem) "11:11" jest dużo lepszą propozycją. Nie jest to piosenka, która osiągnie sukces (chociaż wątpię, żeby "Pazza" osiągnęło), ale brzmi ciekawiej. Trochę to jest kiczowate, ale te wpływy flamenco dodają całości uroku i trochę oryginalności, szkoda, że cała piosenka nie jest utrzymana w takim klimacie.

Fenistil lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Pią 1 Mar - 23:08
Czy wolałbym Loredanę jako reprezentantkę San Marino? Pewnie, to by była piękna historia. Czy miałaby szanse na awans do finału? Pewnie nie, ale spodziewam się, że byłaby to większa szansa niż u Megary. Natomiast słuchałem tej piosenki i... powiedzmy tyle, że zdecydowanie wolę "11:11". Niezłe mocniejsze granie po hiszpańsku, z naprawdę porządnym refrenem.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2110
Wiek : 24

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Sob 2 Mar - 12:51
Megara to lepsza szansa na okayish wynik. Państwo takie jak San Marino jednak nie powinno stosować bezpiecznych wyborów jeśli chce cokolwiek ugrać. Loredana mogłby być love/hate.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Wczoraj o 23:37
Lubię to nieco ostrzejsze granie Megary z dodatkiem flamenco, ale nie jest to niestety utwór tak dobry jak preselekcyjna "Arcadia", która szalenie wpadła mi w ucho i byłaby moim zdecydowanym numerem 1 w zeszłorocznej Eurowizji i w top5 tegorocznej, gdyby z nią ten zespół wystartował na ESC. W dalszym ciągu myślę, że San Marino reprezentuje fajny utwór, a występ może wyjść ciekawie. Finał jest możliwy, choć wydaje mi się mało prawdopodobny.
Sponsored content

SAN MARINO: Megara (11:11) Empty Re: SAN MARINO: Megara (11:11)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach