Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

O czym oni śpiewają? - JESC 2023 Empty O czym oni śpiewają? - JESC 2023

Nie 26 Lis - 13:01
Tradycja już prawie została przerwana, ale udało mi się dziś jeszcze w ostatniej chwili za to zabrać. Enjoy! Uśmiech

:spain: "Lovciam" - Ona uwielbia podróżować oraz poznawać nowe języki i kultury, bo pozwala jej to spoglądać na świat z wielu różnych perspektyw. Chce szerzyć miłość i zachęca innych, żeby oni również otworzyli się na różnorodność tego świata.
:malta: "Silniejsi" - Czasem w kryzysie myślimy, że jesteśmy zbyt słabi, że nie damy sobie rady z trudnościami i mamy ochotę uciec. Trzeba jednak cierpliwości i wiary w siebie, bo najtrudniejsze chwile wreszcie miną. Będzie można spojrzeć na drogę, którą się od tego czasu przeszło, co dowiedzie naszej siły i wartości, zapewniając motywację do dalszej walki.
:ukraine: "Kwiatek" - Matka śpiewa swojemu dziecku piosenkę o magicznym, leczącym kwiatku, którym tak naprawdę jest właśnie to dziecko. Dorastając jest dla mamy cennym skarbem, zdolnym do uśmierzania zmęczenia i dawania uśmiechu, a w przyszłości zmieniania świata na lepsze.
:ireland: "Sen" - Ona będąc na łonie natury dała się ponieść zmysłom i wyobraziła sobie swój kraj jako mistyczną krainę pełną tajemnic i cudów.
:unitedkingdom: "Powrót do żywych" - Ona poznaje kogoś mrocznego, kto w jakiś sposób ją fascynuje. Nie umie się powstrzymać - ignoruje swoje lęki i postanawia o tę osobę zawalczyć. Liczy, że wspólny taniec będzie pierwszym krokiem, żeby tę osobę przeciągnąć na jasną stronę.
:macedonia: "Powiedz mi, powiedz mi kto" - Ona jest zaniepokojona przyszłością i potrzebuje ukojenia.
:estonia: "Trzymaj się" - Gdy jest się w trudnej sytuacji i wydaje się, że nie ma żadnej nadziei i wszyscy nas opuścili, to trzeba jakoś się trzymać, bo na pewno wkrótce znajdzie się prawdziwy przyjaciel, który pomoże ci odkryć w sobie nową siłę.
:armenia: "Zrobię to po swojemu" - One są pewne siebie, pyskate, nie trzymają się żadnych reguł, robią wszystko po swojemu i chcą nas porwać do tańca swoją muzyką.
:poland: "Potrzebuję jedynie przyjaciela" - Ona potrzebuje kogoś, kto jej wysłucha, pomoże zmagać się z trudnościami i odpędzi samotność.
:georgia: "Ponad chmurami" - Trzeba uwierzyć w siebie, bo każdy ma w sobie tę siłę, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i stać się bohaterem dla samego siebie zamiast czekać na ocalenie z zewnątrz.
:portugal: "Gdzie moje miejsce" - Ona po raz kolejny ucieka od swojej przeszłości, chce zacząć wszystko od zera. Ma nadzieję nareszcie znaleźć miejsce na tym świecie, które będzie mogła nazwać domem.
:france: "Serce" - Serce szybciej jej bije, gdy śpiewa dla niego. Chce, żeby cały świat się o nich dowiedział.
:albania: "Mój świat" - Ona ma swój własny wewnętrzny świat, który co prawda jest niewielki, ale pozwala jej poczuć się wolną i bezpieczną. Nie chce, żeby ktoś w ten jej prywatny świat próbował ingerować.
:italy: "Sprawiedliwy świat" - Świat jest niedostępny, skomplikowany, a reguły ustalają rządzący. Muzyka pozwala jednak zjednoczyć się tym, którzy myślą podobnie i dać im nadzieję na sprawiedliwy świat w przyszłości.
:germany: "Bez słów" - Między nią a pewną osobą jest niezwykła więź i rozumieją się bez słów. Z kontekstu wynika, że tą osobą jej siostra wokalistki, która jest Głuchą.
:netherlands: "Trzymam się ciebie" - To co ich łączy jest niezwykłe i są dla siebie nawzajem całym światem.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach