Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93) Empty FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93)

Pon Gru 18, 2023 9:10 pm


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Wto Sty 02, 2024 11:39 pm, w całości zmieniany 1 raz

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93) Empty Re: FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93)

Wto Gru 19, 2023 12:11 pm
Eurowizja 2021 - (Holandia, Rotterdam) --> 65. Konkurs Piosenki Eurowizji: Holandia 2021 --> NASZE RANKINGI - i sprawdzamy kto w MGP 2021 miał Emmy - Witch Woods na 1. miejscu Szeroki uśmiech

Stawiam na @Dastame , chociaż ten wybór pasowałby mi również do @yngve
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93) Empty Re: FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93)

Sro Gru 27, 2023 2:42 pm
Nie wiem co myśleć o tej piosence. Przewijająca się melodyjka bardzo chwytliwa, ale zaraz potem wyskakują jakieś demoniczne krzyki albo wulgaryzmy. Z takich mrocznych rzeczy właśnie @yngve a wcześniej @CB93 znani.
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 269
Płeć : Male

FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93) Empty Re: FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93)

Sob Gru 30, 2023 1:08 pm
Dawid napisał:Nie wiem co myśleć o tej piosence. Przewijająca się melodyjka bardzo chwytliwa, ale zaraz potem wyskakują jakieś demoniczne krzyki albo wulgaryzmy. Z takich mrocznych rzeczy właśnie @yngve a wcześniej @CB93 znani.

ja znany z mrocznych rzeczy? FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93) 1f608 przecież to ewidentnie song od @Łosoś FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93) 1f600
Sponsored content

FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93) Empty Re: FINLANDIA: Kiki Rockwell - Burn Your Village (CB93)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach