Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down Empty IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down

Nie 21 Kwi - 0:19
W 3 odsłonie PDF w edycji "krajowej" w barwach :israel: wystąpi wokalistka Keren Ann z utworem "Lay Your Head Down" z jej piątej studyjnej imiennej płyty wydanej w 2007 roku.[/b]

IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down 71+zZHVp-AL._SS500_

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down Empty Re: IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down

Czw 2 Maj - 14:11
jest w tym utworze jakaś nuta nostalgii, czegoś co bardzo mi się podoba chociaż sam utwór zdaje się być nieco ciężki i mimo to chce się go słuchać do samego końca. Na plus przyjemny głos Keren, po za tym to jest bezpieczny utwór. ciekawe jaki będzie wynik końcowy, życzę powodzenia.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 934
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down Empty Re: IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down

Pią 3 Maj - 12:57
Keren Ann poznałem niedawno i bardzo przypadły mi do gustu jej utwory, szczególnie w języku francuskim Uśmiech Zgodze się z Yngwiem, że piosenka ma "to coś". Jak dla mnie jeden z lepszych utworów tej edycji. Życzę powodzenia Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down Empty Re: IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down

Pią 10 Maj - 22:11
Niesamowicie podoba mi się tutaj ta bogata w instrumenty linia melodyczna, która nadaje utworowi specyficznego, relaksującego klimatu. No i klaskanko! Serce Szeroki uśmiech

Mój zachwyt hamuje nieco powtarzalność w tekście, przez co po pewnym czasie nieco wieje monotonią. Tak czy inaczej cieszę się, że piosenka spodobała się PdFowiczom i powalczy o wysokie miejsca.
Sponsored content

IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down Empty Re: IZRAEL: Keren Ann - Lay Your Head Down

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach